Iepazīstinām ar mūsu mācībspēku: Arhitektūras vieslektors Andis Kublačovs

PhDc Geogr. Andis Kublačovs

Andis Kublačovs ir Latvijas Teritoriālplānotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs un Starptautiskās Pilsētu un reģionālo plānotāju savienības (ISOCARP) biedrs.

Viņš ir absolvējis Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti un ir doktora grāda kandidāts  ģeogrāfijā. Papildu prasmes un zināšanas pilsētplānošanā, transporta plānošanā un infrastruktūras attīstībā ieguvis dažādās izglītības iestādēs ārvalstīs (Zviedrijā, Beļģijā, Somijā, Ķīnas Republikā (Taivānā), ASV un Nīderlandē).

Ievērojamu pieredzi pilsētplānošanā un projektu vadībā guvis, strādājot valsts pārvaldē (Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments), konsultējot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, strādājot par akadēmisko mācībspēku Latvijas Universitātē, augstskolā RISEBA, kā arī privātajā biznesā, kas nodarbojas ar telpiskās plānošanas projektiem (SIA “Reģionālo studiju centrs”, SIA “Metrum”, SIA “Aperta”).

Kopš 2012. gada viņš ir projektu direktors uzņēmumā “Linstow Baltic”, Latvijā – vienā no vadošajiem komerciālo nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijā. Viņa galvenā atbildība ir nekustamā īpašuma attīstības projektu vadīšana un ieguldījums uzņēmuma ilgtspējības programmā.

Ko RISEBA maģistra programmas “Arhitektūras” studenti apgūst pie Kublačova?

Viņš pasniedz kursu “Pilsētplānošanas izstrādes dokumentu metodoloģija”. Kurss paredzēts maģistrantiem, lai viņi spētu kritiski izvērtēt vēsturiskās un mūsdienu pilsētplānošanas filozofijas, koncepcijas un metodes, paaugstinot spēju efektīvi un kritiski strādāt ar pilsētplānošanas uzdevumiem un projektiem dažādos sociālajos, politiskajos un ekonomiskajos kontekstos.

Patlaban noris Ziemas uzņemšana maģistra studiju programmā “Arhitektūra”. Piesakies šeit!

Andis Kublačovs

Andis Kublačovs

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png