Izglītības izstāde ''Skola 2023''

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA aicina uz motivējošu un radošu tikšanos izglītības izstādē “Skola 2023”

No 3. līdz 5. martam starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA piedalīsies 28. starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2023” – nozīmīgākajā izglītības iespēju notikumā Latvijā, kas pulcē tūkstošiem jauniešu un piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par mācību iespējām.

RISEBA citu Latvijas augstskolu vidū izceļas ar to, ka tajā patiesi bizness tiekas ar mākslu – šeit ne vien satiekas un līdzdarbojas šo atšķirīgo nozaru studenti, bet arī strādā pasniedzēji un speciālisti, kuri gan biznesa, gan mākslas jomā ir augstu vērtētas personības. Uzņēmējdarbība dažādās programmās, arhitektūra, audiovizuālā mediju māksla ir nozares, kurās RISEBA piedāvā kvalitatīvu augstāko izglītību bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās.  

Stratēģiski un informatīvi pārdomāta un vienlaikus radoša būs arī augstskolas RISEBA dalība šā gada izstādē “Skola 2022”: tajā topošie studenti uzzinās, ko jaunu un no iepriekš esošā studiju satura pilnveidojusi augstskola RISEBA, kādas sociālās līdzdalības un sevis pilnveidošanas iespējas ārpus studijām tā piedāvā, bet īpaši motivējoša būs iespēja jau tagad pieteikties studijām 2023. /2024. akadēmiskajam gadam, saņemot agrās pieteikšanās atlaidi 25% apmērā otrajam studiju semestrim

Augstskola arī informēs par gaidāmajām atvērto durvju dienām un piedāvās apskatīt mākslas nozares student darbus, kas radīs vīziju par studiju procesu RISEBA. Būs arī iespēja tikties ar studiju programmu direktoriem, studentiem un piedalīties augstskolas Studentu pašpārvaldes organizētajos konkursos.

SKOLA 2022

 

SKOLA 2023

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png