IZLAIDUMS

Sveicot visus studentus, kuri sekmīgi nokārtojuši gala pārbaudījumus ziemas mēnešos, aicinām uz izlaidumu ceturtdien, 2019. gada 28. martā plkst. 18.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā.
Augstskolas RISEBA absolvēšanas diplomus saņems maģistrantūras studiju programmu absolventi:
"Arhitektūra",
“Uzņēmējdarbības vadība”,
“Projekta vadība”,
“Personāla vadība”,
"Sabiedrisko attiecību vadība",
“Starptautiskais bizness”,
“Starptautiskās finanses”.

Sveiksim arī ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros realizētās profesionālās tālākizglītības programmas “Noliktavas darbinieks” absolventus.

Sirsnīgi sveicieni arī maģistra studiju programmas “Veselības vadība” absolventiem, kuri šogad diplomus saņems šīs programmas sadarbības partnera – Rīgas Stradiņa universitātes izlaidumā š.g. 8. februārī.

Ja kādu apstākļu dēļ kādam no absolventiem nav iespēja ierasties izlaidumā un saņemt diplomu, lūgums vērsties pie savas studiju programmas administratores.

Aiciniet arī savus mīļos sveicējus:
https://www.facebook.com/events/605790503201020/

Tiekamies izlaidumā!

 

P.S. Pirms un pēc izlaiduma norises būs iespējams nofotografēties RISEBA Absolventu gada grāmatai, kura tiks publicēta www.riseba.lv, kā arī drukātā formātā. Piekrišanu sava foto izmantošanai gada grāmatā Jums lūgsim apliecināt ar parakstu pirms fotografēšanās.
Informējam, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti ar nolūku atspoguļot pasākuma norisi. Ja vēlaties, lai kāds foto ar Jums tiktu dzēsts no mūsu sociālajiem tīkliem vai www.riseba.lv tīmekļa vietnes, lūgums sazināties ar Mārketinga un komunikācijas nodaļu, rakstot e-pastu: [email protected]
P.S.2. Paldies RISEBA absolventei Elena Norden Photography par foto ielūgumam!

Izlaidums 2019

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png