Jauniešu akadēmija

„Esi darba devēja pirmā izvēle!”

2016.gadā Pasaules ekonomikas forumā tika definētas TOP10 prasmes, kas būs visvairāk pieprasītas no darba devēju puses 2020.gadā. Šīs prasmes Tu vari iepazīt, pilnveidot un attīstīt, apmeklējot RISEBA Jauniešu akadēmiju. 

Jauniešu akadēmijas mērķis ir palīdzēt vidusskolēniem un jauniešiem apgūt augsti pieprasītas prasmes darba tirgū, apzināties savas spējas un talantus, izvēloties savu nākotnes profesiju.

Capture_ml_lv.JPG

Pirmā nodarbība notiks 2017.gada 16. decembrī. Nodarbības vienu reizi mēnesī notiek sestdienās no plkst. 11.00 līdz 14.30.

Jauniešu akadēmija ir paredzēta 10.-12.klašu skolēniem un jauniešiem, bet gaidīti būs visi interesenti.

Akadēmijas ietvaros tiks izzinātas pieprasītākās prasmes darba tirgū, definētas Pasaules ekonomikas forumā. Būs iespēja doties ekskursijā uz kādu no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, tikties ar dažādu nozaru profesionāļiem, piedalīties praktiskās nodarbībās un semināros – iejusties augstskolas RISEBA studentu ikdienā.

Samaksa

Tiem, kuri apmeklējuši vismaz 50% no akadēmijas nodarbībām, ir iespēja saņemt sertifikātu (10 EUR vērtībā) par apgūto lekciju kursu. Sertifikāta ieguvējiem ir paredzēta studiju maksas atlaide 1. kursa 1. semestra studijām jebkurā RISEBA bakalaura studiju programmā 100 EUR apmērā.

Visiem akadēmijas dalībniekiem ir iespēja iestāties RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā un realizēt savu biznesa ideju.

Visas nodarbības, lekcijas, paredzētie pasākumi ir bezmaksas, samaksājot Jauniešu akadēmijas reģistrācijas maksu – tikai 15 EUR!

Nodarbības notiek latviešu vai krievu valodā.

Norises vieta

Augstskolā RISEBA, Meža ielā 3. RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4.

Reģistrējiesšeit vai piesakies, rakstot uz e-pastu: [email protected]


Kontakti

Ieva Mačane,
Jauniešu akadēmijas koordinatore

Tālr.: +371 67500092,
Mob.tālr.: +371 27332294
E-pasts: [email protected]

Jauniešu akadēmija

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png