Jauniešu akadēmija „Bizness tiekas ar mākslu”!

Ik gadu RISEBA organizē Jauniešu akadēmiju ar mērķi dot skolēniem iespēju izzināt dažādas profesijas, tikties ar nozares speciālistiem, apzināties savas spējas un talantus un attīstīt vērtīgas prasmes. Šogad jauniešiem ir iespēja apmeklēt dažādas meistarklases – piedalīties arhitektūras, komunikācijas, mediju un biznesa nodarbībās.

Meistarklases

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nodarbības paredzētas 10. - 12. klašu skolēniem un profesionālo mācību iestāžu audzēkņiem, bet gaidīti būs visi interesenti.

Pirmā meistarklase “Arhitektūra kā dzīvesveids” notiks sestdien, 6. aprīlī.
Tās laikā dalībnieki varēs gūt pieredzi un attīstīt prasmes, darbojoties arhitektu darbnīcā, veidojot telpiskus modeļus un koncepcijas savām izstrādātajām idejām kopā ar nozares ekspertiem. Tāpat jaunieši varēs uzzināt vairāk par arhitektūras studiju iespējām un profesijas specifiku, kā arī tikties ar augstskolas RISEBA pasniedzējiem un studentiem.  

Norises laiks un vieta

Nodarbības notiks augstskolā RISEBA (Meža ielā 3, Rīgā) un RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes ielā 4, Rīgā) laikā no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Samaksa

Reģistrācijas maksa vienai meistarklasei – tikai 10 EUR (par katru nākošo nodarbību – 8 EUR).
Nenokavē pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots!

Papildus iespēja:
Tiem, kuri apmeklējuši kādu no meistarklasēm, ir iespēja iegādāties sertifikātu (10 EUR) par apgūto lekciju kursu. Sertifikāta ieguvējiem ir paredzēta studiju maksas atlaide jebkurā RISEBA bakalaura studiju programmā. Vairāk: http://www.riseba.lv/lv/studentiem/atlaides.

Reģistrācija

Reģistrējies šeit vai piesakies, rakstot uz e-pastu: [email protected]

Kontakti

Ieva Mačane
Jauniešu akadēmijas koordinatore
Tālr.: +371 67500092
Mob. tālr.: +371 27332294
E-pasts: [email protected]

Jauniešu akadēmija

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png