Kādā veidā lieli dati mainīs veidu, kā mēs strādājam un izklaidējamies?

Lektors: Aldis Ērglis, Emergn Latvija (bij. Exigen Services) Machine Learning Lab led         

Datums, laiks: 15.01.2018, 17:00-18:00   

Vieta: Meža iela 3, RISEBA apaļajā ēkā, 25.aud.

Lekcijas valoda: latviešu

Lūgums reģistrēties: https://goo.gl/D1Bbxb

Lekcijas apraksts: 

Dažāda veida servisi kā Google, Facebook, LinkedIn un Netflix jau šobrīd apkopo par mums ļoti daudz datu, lai varētu precīzāk aprakstīt mūsu sociālos profilus un vēlmes labāk nekā mēs paši. Šie servisi saka mums, ar ko draudzēties, ko skatīties, kur strādāt. Nākamais solis – daudzi online un offline servisi kā, piemēram, grāmatnīca gribēs savākt par mums pietiekami daudz datu, lai veidotu rekomendācijas un saprastu par mums vairāk. Šajā lekcijā mēs apstatīsim, ko tas nozīmēs katram no mums individuāli, kā tehniski šie dati var tikt izmantoti un kādos veidos.   

Lektors: Aldim Ērglim ir vairāk kā 20 gadu pieredze biznesa procesu analīzē, IT sistēmu izstrādē un projektēšanā. Aldis ir strādājis vadošos amatos tādos uzņēmumos kā MicroLink, Lattelecom Technology, FMS un ELKO Group. Šobrīd vada Mašīnmācīšanās laboratoriju uzņēmumā Emergn.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar Tatjanu Titarevu, Informācijas tehnoloģiju un matemātikas  (ITM) katedras vadītāju: 26626187, 67807958,  [email protected]

Digitalizācijas gads

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png