Kāpēc es studēju RISEBA? Kārļa Eduarda Štamera pieredzes stāsts

Hey, hey, hey! Esmu Biznesa psiholoģijas 1. kursa students Kārlis Eduards Štamers. Kā es izvēlējos RISEBA?

Biju Erasmus+ praksē Tenerifē, kad man piezvanīja draugs un stāstīja par šo studiju programmu, un es nevilcinoties teicu – jā, iesniedzam dokumentus! Zināju, ka šādu programmu nepiedāvā nevienā citā augstskolā Latvijā.

Uzņemējdarbība un psiholoģija ir man tuvas un interesējošas tēmas. Sevi uzskatu par empātisku cilvēku, patīk domāt par to, kas notiek cilvēka iekšienē, tāpēc man īpaši interesantas ir lekcijas Vispārējā psiholoģijā, kas dod iespēju iesaistīties un diskutēt par procesiem, kas ietver šī priekšmeta tēmu.  

Covid ierobežojumu laikā lekcijas notiek attālināti – tās ir interesantas, tomēr nevar noliegt, ka studentiem tas ir arī pārbaudījums, jo studējot esam savā komforta vidē – mājās – un jebkurā brīdī var taču aiziet līdz ledusskapim un pie tā arī palikt… Liels respekts mūsu lektoriem, jo ZOOM lekcijas novadīt nav viegli, noturot studentu uzmanību. Mūsu lektori ir ļoti pretimnākoši un cieņpilni.

Jau pirmajā dienā, uzsākot studijas RISEBA, biju pārliecināts, ka vēlos iestāties Studējošo pašpārvaldē – jo man patīk iesaistīties skolas pasākumos, ar prieku pieņemu izaicinājumus, pierādot sev, ka problēmas var pārvarēt.

Mans ieteikums tiem, kas vēlas uzsākt studijas augstskolā RISEBA: izvirziet mērķi, kuru vēlaties sasniegt ar izvēlēto studiju programmu, pārliecinieties, ka tā jums varētu patikt “in a long run”, bet, galvenais, leciet iekšā studentu dzīvē, un tiekamies RISEBA!

SKATIES VIDEO: Kā Kārlis ar savu kursabiedru sveica RISEBA dāmas šogad 8. martā

 

Kārlis Eduards Štamers

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png