Kāpēc es studēju RISEBA? Viktorijas Baier pieredzes stāsts

Mani sauc Viktorija Baier, esmu no Latvijas, taču nu jau 11 gadus dzīvoju Vācijā. Es strādāju starptautiskā uzņēmumā. Darbs man ļauj veltīt sevi arī hobijiem – ceļošanai un jaunām ēdienu receptēm (kuras, starp citu, parasti atklāju komandējumu laikā).

Ilgu laiku es meklēju izglītību, kas atbilstu manam dinamiskajam dzīvesveidam, kas būtu moderna, "elastīga" un radītu interesi veltīt savu laiku lasīšanai un citu materiālu izpētei. Man bija arī svarīgi atrast programmu, kurā gūtās zināšanas noderētu manā darbā.

Mana izvēle ir RISEBA programma "Biznesa psiholoģija". Es uzskatu, ka šīs studijas nodrošina stabilu pamatu gan vadītāja, gan konsultanta vai projektu vadītāja darbam. Turklāt šajā laikā, kad daudzi cieš no Covid izraisītā stresa, man ir būtiski izprast sevi un atrast viedus, kas man varētu palīdzēt cīnīties ar negatīvajām emocijas.

Līdz šim programmas ietvaros man īpaši saistoši ir kursi par personāla attīstību, komandas veidošanu un starpkultūru komunikāciju un psiholoģiju. Šīs tēmas man iemācīja daudz jauna un noderīga, ko pielietot savā darbā starptautiskā komandā.  

Studentiem novēlu atrast savu īsto programmu, kas mudinās gūt arvien vairāk zināšanu. Tad studijas arī ritēs dabiskā ritmā un gūsiet no tā gandarījumu. Šis ir labākais laiks savai attīstībai.  

Viktorija Baier

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png