Konferenču un semināru organizēšana un apkalpošana

14.png

Vieta: Rīga (Meža iela 3)
Studiju apjoms: 160 stundas
Studiju ilgums: 4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 40 EUR (10% no pilnās studiju maksas 400 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts

Viss būs tieši tā, kā tu vēlies. Cilvēki sēdēs krēslos, ko esi izvēlējies, pie galdiem, ko esi izvēlējies, apgaismojumā, ko esi izvēlējies, un viņiem tas patiks, jo šeit tu būsi apguvis visas pamatprasmes konferenču un semināru organizēšanā un apkalpošanā.


Apsviedīgu docētāju sniegtās zināšanas un norādījumi kombinācijā ar tavām idejām un gaumi ir lielisks pamats uzslavas vērtu pasākumu organizēšanā. Uzzini visu nepieciešamo, lai nodrošinātu sekmīgu konferenču un semināru norisi, apgūstot knifus, pareizo telpu un to iekārtojuma izvēlē un tehniskā aprīkojuma nodrošināšanā.


Apvieno lietderīgo – uzzini svarīgāko par komercdarbību, izmaksu aprēķināšanu, rēķinu sagatavošanu un sadarbību ar citiem dienestiem, ar patīkamo – iemācies parūpēties par ēdināšanu, sarīkot kādus izklaides pasākumus vai pat ekskursijas.
Ja vēlies būt nevainojams organizators, rūpēties par kvalitatīvu lielu sapulču norisi vai tev vienkārši patīk uzņemt viesus, nāc pie mums apgūt konferenču un semināru organizēšanu un apkalpošanu.

 

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png