Kā un kur izveidot savu CV

Curriculum Vitae (CV)

Mūsdienās, piesakoties darbam, praksei vai pieredzes apmaiņai, ir nepieciešams iesniegt dzīves gājumu (CV). Konkurences apstākļos CV ir ļoti liela nozīme, un bieži vien labs un ātri pārskatāms CV varbūt izšķirošs lēmuma pieņemšanā amatu kandidātu atlasē. Virtuālajā vidē ir piedāvāti neskaitāmi CV varianti, un ir grūti izlemt, kurš no pieejamiem CV variantiem ir vispiemērotākais.

Eiropas Komisijas izveidotais vienotais Curriculum Vitae ļauj katram uzskatāmi parādīt ne tikai informāciju par sevi, savu darba pieredzi un izglītību, bet arī aprakstīt dažādu veidu prasmes un kompetences, kas ir iegūtas gan mācoties un strādājot, gan brīvajā laikā, piemēram, organizatoriskās prasmes.

Savā Europass CV vari atspoguļot ne tikai izglītību un darba pieredzi, bet arī dažādas prasmes – komunikācijas, organizatoriskās, datorprasmes u. c. prasmes, ko esi ieguvis dažādās aktivitātēs, projektos, kursos, pulciņos utt. Tas, ko Tu proti, var būt ļoti noderīgs darbā. Un ne jau visas prasmes tiek iegūtas skolā, vai ne? Kā izveidot Europass CV un Eiropas Prasmju pasi tiešsaistes redaktorā? Skaties video!

Ja Tev jau ir datorā saglabāts Europass CV XML / Adobe® PDF + Europass XML formātā, šeit vari to augšupielādēt un veikt nepieciešamās izmaiņas: CV papildināšana tiešsaistē

 

Avots: Europass

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png