2021./2022. g. dalībnieki

1. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: House of coaching and supervision - HOCAS
Biznesa idejas apraksts: Platforma priekš coaches un supervizoriem, kura kalpos, kā atbalsts jauniem speciālistiem, palīdzēs sasniegt klientus, palīdzēs ar reklāmu, dos iespēju piedalīties EU finansētos projektos. 
Komanda: Tatjana Maksimov

2. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: E-City 
Biznesa idejas apraksts: Software un Hardware iekārta, ar kuras palīdzību tiek veikta energījas (elektrība) uzglabāšana jaunajās un energoefektīvajās jaunbūvēs.
Komanda: Jānis Pakārklis

3. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: Kempings - atpūta laukos
Biznesa idejas apraksts: Atpūta meža ieskautā lauku īpašumā, kur ekskluzīvitāte savienojas ar lauku vienkāršību un dabu. Paralēli atpūtai iespēja baudīt ekskursiju pie bitēm - biškopja pavadībā, piedalīties meistarklasē gatavojot dekorus no vaska un dekustēt medus izstrādājumus. Svētku svinēšanai pieejami dažādi - specializēti konditorijas izstrādājumi. Iespēja ieturēt brokastis uz vietas. 
Komanda: Tince Mūrniece

4. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: Skudru fermu un skudru interneta veikals "Antspils"​​​​​​​
Biznesa idejas apraksts: Interneta veikals, kur var iegādāties visu nepieciešamo sava jauna hobija uzsākšanai - skudru kolonijas uzturēšana skudru fermā mājas apstākļos. Tiks pārdotas skudras, skudru fermas, barība, fermu dekors, aksesuāri.
Komanda: Ņikita Zuj-Zaikovskis

5. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums:DC aplikācija ( Dress Creator )​​​​​​​
Biznesa idejas apraksts:Dress Creator ir aplikācija, kur katrs cilvēks varēs izveidot individuālo dizainu savam apģērbam. Aplikācijā būs iespēja atrasts sev piemērotāku apģērbu un izveidot savu personīgo dizainu izvēlētam apģērbam.
Komanda: Roberts Bratuška 

6. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: UNIALT​​​​​​​
Biznesa idejas apraksts: Vienota platforma apģērbu un aksesuāru Piešūšana/Pārveidošana/Remontēšana. 
Klienta orinetēts bizness uz individuāliem pasūtījumiem, nodrošinot maksimāli klienta apmierinātību kokrētajam izstrādājumam un pasūtījumu darba oganizēšana. Otreiz lietota apģērbi un aksesuāri. 
Komanda: Ralfs Siliņš Oskars Zagorskis

7. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: FIX.it app
Biznesa idejas apraksts: Biznesa ideja FIX.it aplikācija/platforma, kas nodrošina pofesionālu palīdzību ar dažādiem darbiem, kas nepieciešami mājsaimniecībām 
Komanda: Anastasija Lavrentija

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png