Moldāvijas students Latvijā dzīvo ar sievu un studē arhitektūru RISEBA

Adrians Busuiocs, maģistra studiju programmas “Arhitektūra” students

Sākotnēji studēju arhitektūru Moldovas Tehniskajā universitātē. Latvijā ierados trešajā studiju gadā, lai te veidotu attiecības ar savu draudzeni (kura tagad ir mana sieva), strādātu par brīvprātīgo kristiešu sabiedrībā un turpinātu arhitektūras studijas.

Godīgi sakot, sākotnēji neizskatīju iespēju studēt RISEBA, taču, tā kā citās Latvijas augstskolās nebija iespējas apgūt arhitektūru angļu valodā, es pieteicos studijām RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultātē.

Būt studentam brīvā vidē, kur pat ēkas plānojums ir izveidots savstarpēji savienotā veidā, sniedz iespēju brīvi socializēties ar studentiem no visiem kursiem. Ieguvu lielisku pieredzi strādājot komandā. Es iemācījos pareizi veikt pētījumus, strādāt noteiktās programmās, kas nepieciešamas tieši manai profesionālajai izaugsmei, un man bija pietiekami daudz izaicinājumu, lai apzinātos, cik atbildīgs ir manis izvēlētais ceļš.

Pēc bakalaura studiju pabeigšanas es uzreiz dabūju darbu arhitektu birojā un tagad jau studēju maģistrantūrā.

Es noteikti ieteiktu RISEBA ikvienam studentam vai savam draugamnevis kā ideālai skolu, bet gan kā studiju vidi, kas virzās uz progresu, uz starptautiskumu un modernismu, es to ļoti novērtēju. Mans ieteikums tiem, kas plāno studēt RISEBA, būtu apzināties arī savu pašmācības spēju nozīmīgumu, jo ​​galu galā tu pats veido sevi.

 Adrians

Līdz 16. janvārim notiek Ziemas uzņemšana Adriana pārstāvētajā maģistra programmā "Arhitektūra"

Arhitektūra students Adrians

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png