Noskaties RISEBA Goda profesora Adizesa jaunās grāmatas prezentāciju

RISEBA Goda profesora Dr. Ichaka Adizesa grāmata “Tiecoties pēc uzplaukuma”, kuras atvēršanas pasākums 30. septembrī notika RISEBA H2O6 kvartālā. Tajā uzstājās vairākas biznesa personības, tāpēc ir vērts noskatīties pasākuma videoierakstu:

Par grāmatas autoru

Ichakam Adizesam 2009. gadā tika piešķirts RISEBA Goda profesora grāds Honorius Causa par viņa ievērojamo ieguldījumu uzņēmējdarbības zinātnes un vadības attīstībā, apstiprinot humānistisko vērtību nozīmi uzņēmējdarbībā, un par viņa atjautīgajiem un ietekmīgajiem uzņēmējdarbības attīstības modeļiem.

Doktors Ichaks Adizess ir saņēmis starptautisku atzinību par savām koncepcijām korporatīvajos dzīves ciklos, krīzes menedžmentā, uzņēmējdarbības attīstībā un pārmaiņu vadīšanā. Viņš ir autors unikālai un patiešām efektīvai metodoloģijai, kas ir zināma kā Adizesa metodoloģija (“The Adizes methodology”), kas tiek izmantota, lai optimizētu un paaugstinātu dažādu organizāciju darbības efektivitāti.

RISEBA pievienojas doktora Adizesa dziļajai filozofiskajai pieejai pasaules ekonomikas analīzē un viņa pārliecībai, ka topošo vadītāju izglītība nav atdalāma no viņu garīgās izaugsmes, izvirzot cilvēciskās vērtības pirmās. Piešķirot doktoram Ichakam Adizesam Goda doktora grādu, RISEBA apstiprina savu vēlmi iestāties par visām šīm idejām akadēmiskajos, zinātniskajos un sociālajos centienos labākas pasaules vārdā.

  a  

Grāmatu meklē apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatnīcās!

Fotogalerija no grāmatas prezentācijas

Dr. Ichaks Adizess

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png