Abonētās datu bāzes

Leta - nacionālā informācijas aģentūra

LETALatvijas nacionālās ziņu aģentūras datubāze piedāvā jaunākās ziņas, preses relīzes, foto un video, rīta preses un ekonomiskos apskatus, kā arī iespēju meklēt ziņas, rakstus no Latvijas preses izdevumiem, statistiku un citu informāciju arhīvā.

LETA arhīvs un LETA online ziņas

nozare.lv - Leta biznesa portāls

nozare.lvBiznesa portāls Nozare.lv ir nacionālās informācijas aģentūras LETA informācijas pakalpojums, kurā, apvienojot LETA speciālistu zināšanas un pieredzi operatīvās un analītiskās informācijas sagatavošanā, vienkopus tiešsaistes režīmā pieejama aktuālākā un kompetentākā biznesa informācija. 

Emerald

emeraldEmerald ir viena no pasaules vadošākajām online izdevniecībām, kura piedāvā vairāk nekā 200 dažādus žurnālus un grāmatas stratēģiskajā menedžmentā un sociālās zinātnes jomās. 
Meklēšanas pamācība.

 

 

EBSCO

EBSCOEBSCO izziņu sistēma, kas pieejama internetā. Tā piedāvā dažādas, pilnā teksta datu bāzes no vadošajiem informācijas sniedzējiem. Šī sistēma piedāvā visaptverošas datu bāzes, sākot ar vispārēju bibliogrāfisko izlasi līdz par specifiskām datu bāzēm valsts, akadēmiskajām, medicīnas, uzņēmumu un augstskolu bibliotēkām.

Meklēšanas pamācība.

 

Web of Science

web of scienceRISEBA pieejama kompānijas Thomson Reuters pētniecības platforma Web of Science.

Web of Science - datubāzē ietverta nozīmīgākā zinātniskā informācija par vairāk kā 12 000 žurnāliem dabaszinātnēs, sociālajās, humanitārajās zinātnēs un mākslā, piedāvājot rakstu bibliogrāfisko un citēšanas informāciju, kopsavilkumus un citu informāciju. Datubāze piedāvā plašas meklēšanas, atlases un rezultātu analīzes iespējas.

Web of Science datubāzē pieejama informācija no 1990. gada, un tā sastāv no vairākām citēšanas indeksu datubāzēm:

  • KCI-Korean Journal Database: 1980-present;
  • SciELO Citation Index: 1997-present;

Web of Science(TM) Core Collection:

  • Social Sciences Citation Index®:  2005-present;
  • Conference Proceedings Citation Index™;
  • Social Science & Humanities: 2005-present.
PRMEC

PRMEC.jpgGreenleaf Publishing PRMEC kolekcijā ir pieejamas e-grāmatas, kas aptver dažādas tēmas:  korporatīvā atbildība, biznesa ētika, vides politika un pārvaldība.

Pieeja datu bāzei šeit.

Ielogoties datu bāzē ir iespējams šeit

 


Lai lietotu datu bāzes EBSCO, EMERALD, PRMEC, Leta.lv un  Nozare.lv attālināti visi RISEBA studenti un personāls var iegūt individuālās pieejas datus, nosūtot pieprasījumu uz bibliotēkas e-pastu: [email protected] ar norādi: Pieejas dati abonētajām datubāzēm, e - pastā jānorāda: vārds, uzvārds /  studiju programma, kurss. 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png