FCC_5 mācību grupas audzēkņu darbus digitālajai izstāde ''FANTĀZIJA''

ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 7. kārtas ietvaros aicinām aplūkot RISEBA augstskolas profesionālās pilnveides programmas “Darbs ar programmu Photoshop CC”, FCC_5 mācību grupas audzēkņu digitālo darbu izstādi, kas tapusi pasniedzējas Anastasijas Petkēvičas vadībā.

Profesionālās pilnveides izglītības programmas “Darbs ar programmu Photoshop CC” ietvaros audzēkņi apguva dažādas tehnikas: fotogrāfiju apstrādi, krāsu korekciju, plastikas korekciju, fotomanipulāciju, gif animāciju veidošanu un digitālas gleznošanas pamatus.

Mācību programmas apguves laikā galvenais uzdevums bija saliktas kolāžas izveide. Noslēguma darba ietvaros audzēkņiem bija nepieciešams patstāvigi izdomāt koncepciju kolāžai. Darbam bija piedāvātās dažādas bildes un elementi, bet pēc nepieciešamības studenti patstāvigi meklēja papildus elementus, lai veiksmīgi realizētu savu ideju. Darbā viņi izmantoja arī dažādas tehnikas, kuras bija apgūtas nodarbību laikā, kā piemēram, low poly zīmējums, glitch efekts, darbs ar otām.

Vislielāko paldies vēlos pateikt mūsu pasniedzējai Anastasijai - par pacietību, strukturētu un saprotamu mācību vielas izklāstu iesācējiem saprotamā valodā, par tempa turēšanu, lietišķumu un padziļinātām atbildēm uz audzēkņu jautājumiem. Šis kurss noteikti ir ieguvums un rezultātā ir apgūtas prasmes darbam ar Photoshop programmu, iepazīti dažādi darbības virzieni, tehnikas un apgūta interese par radošu darbošanos. Sev par prieku atklāju, ka patīk darboties ar fantasy stila kolāžām, bet ar prieku varu arī izveidot darbam noderīgu maketu. Kursi iedevuši lielisku ieskrējienu, lai sekotu turpinājums darbojoties ikdienā. Paldies arī profesionālajai augstskolas administrācijai par komunikāciju!

Gita Memmēna

FCC_5 mācību grupas absolvente

Šīs viennozīmīgi ir lieliskas mācības! Katra lekcija ir jauns ieguvums. Tagad tik uz priekšu katram praktizēt un pilnveidoties! Par pasniedzēju tikai un vienīgi vislabākie vārdi.

Dace Mihailova

FCC_5 mācību grupas absolvente

 

Pagājis labs laiciņš no manām pēdējām mācībām - šis bija kā pārbaudījums. Jutos gandarīta un lepna par sevi! Lekcijas bija ļoti interesantas un aizraujošas, ne reizi nepadomāju - negribu! Pasniedzēja Anastasija tiešām profesionāla šajā jomā, prata mūs aizraut un padarīt mācības par interesantu lietu. Ja būtu tāda iespēja, labprāt turpinātu mācības nākamajā līmenī ar Anastasiju. Paldies par šo projektu, noteikti izmantošu otro iespēju!

Gunda Liepiņa

FCC_5 mācību grupas absolvente

 

Liels paldies Anastasijai Petkēvičai par profesionālo apmācības procesu un zināšanām, kuras ieguvu mācībās ar programmu Photoshop CC. Ieguvu vairāk, kā biju gaidījusi - par fotoattēlu rediģēšanu un retušēšanu, kolāžas veidošanu un vēl citām aizraujošām lietām.

Sanita Beķere

FCC_5 mācību grupas absolvente

 

Nodarbības lika saprast cik ļoti plašas ir Photoshop iespējas, kā arī to, ka šis varētu būt darba virziens man tuvākā nākotnē.

Jānis Grunte

FCC_5 mācību grupas absolvents

 

Anastasijas vadītie Photoshop kursi man atdzīvināja prieku lietot Photoshop programmu. Programma bija sabalansēta, konstruktīva un dinamiska. Vissirsnīgākais paldies!

Liene Boutens

FCC_5 mācību grupas absolvente

 

Man tiešām viss ļoti patika! Pasniedzēja ir superīga - lekcijas vadīja no visas sirds, tiešām tikai vislabākās atsauksmes par Anastasijas darbu. Mācību viela tiek pasniegta saprotami un viegli uztverami.

Sabīna Nagijeva

FCC_5 mācību grupas absolvente

 

 

Mācījos augstskolā “RISEBA”, programmā “Darbs ar Photoshop CC”. Zināšanu līmenis apmācību sākuma brīdī bija pilnīga “0”. Pateicoties pasniedzējai Anastasijai materiāls tika pilnībā apgūts un eksāmens veiksmīgi nokārtots. Liels paldies pasniedzējai Anastasijai par pacietību un palīdzību man un kursabiedriem!

Jekaterina Mironova

FCC_5 mācību grupas absolvente

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png