Pārdaugavas svētki 2019

18. maijā Arkādijas parkā un tā apkārtnē notiks jau desmitie Pārdaugavas svētki, kuros ar devīzi “Es mīlu Pārdaugavu” iedzīvotāji aicināti apmeklēt radošo notikumu kafejnīcu “Radi Māras ezeru” un svinēt kopā būšanu īpašā Rīgas un Latvijas daļā – Pārdaugavā, baudot daudzveidīgu kultūras, izklaides un sporta notikumu programmu.

Arī šogad augstskola RISEBA aktīvi piedalīsies svētkos un gaidīs svētku apmeklētājus kino teltī!

RISEBA kino teltī visas dienas garumā būs skatāmas latviešu filmas – studentu radītie jaundarbi, filmas par Pārdaugavu, kā arī īpaša dāvana svētku apmeklētājiem – divi režisores, RISEBA pasniedzējas Annas Vidulejas jaunās latviešu kino filmas “Homo Novus” seansi. “Homo novus” pasākumā nav izvēlēts nejauši – tieši filmā atspoguļotais laiks un sabiedrība ir tas, ko gribas atsaukt atmiņā, runājot par Māras dīķa un Arkādijas parka apkaimi.

Savukārt plkst. 13.00 kino teltī gaidīsim visus hokeja atbalstītājus, lai kopīgi sekotu līdzi Pasaules čempionātam hokejā un atbalstītu Latvijas komandu cīņā ar Krievijas valsts izlasi. Šogad Latvijas valsts izlases komandas sastāvā spēlē arī RISEBA students Artūrs Kulda, par ko esam īpaši priecīgi.

No plkst. 12.00 līdz 23.00 izveidotajā kafejnīcā būs baudāma dzīvā mūzika jauno profesionāļu izpildījumā (kino mūzika, body percussion, džezs, klasika), zaļās darbnīcas ar Rīgas Dabaszinību skolu, plkst. 14.00 balansa ritenīšu, skrejriteņu un mazo riteņu vienības brauciens jaunākajiem pārdaugaviešiem. Būs iespējams arī apdzīvot ūdeni, nomājot laivas un SUP dēļus izbraucienam pa Māras ezeru. Vēl apmeklētājus gaidīs garšīgs vīns, ēdieni un uzkodas kopā ar “Street Food Latvia” un vēl dažādi jauki notikumi, kuri palēnām pāraugs Muzeju naktī un aicinās Ojāra Vācieša muzejā un Jāņa Akuratera muzejā pēc plkst. 23.00.

Pārdaugavas svētki 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalstītāji – Very Berry, RISEBA, Gemoss, Dienas Deva, DGR Baltic.

Plašāka informācija par svētku programmu un dalībniekiem pieejama interneta vietnē www.pardaugavassvetki.lv un Facebook lapā.

Pārdaugavas svētki 2019

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png