Pieteikšanās "ASBBMC 2022" doktorantūras studentu priekškonferencei līdz 25.maijam

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" un Banku augstskola ielūdz doktorantūras studentus piedalīties doktorantūras studentu priekškonferencē, kas notiks 2022.gada 1.jūnijā. Priekškonferences mērķis ir nodrošināt lielisku mācību iespēju un sadarbības platformu doktorantūras studentiem un jaunajiem pētniekiem.

Kurš var piedalīties?

Doktorantūras studenti vai jaunie pētnieki. (Banku augstskolas un RISEBA doktorantūras studentiem dalība ir bez maksas.)

Kā piedalīties?

Priekškonference notiek kā klātienes vai hibrīda formāta pasākums pirms ASBBMC 2022 (zem nosaukuma pieliktu saiti uz viņu web lapu) konferences.

Ieguvumi:

  1. Iemācīsieties dažādus padomus un ieteikumus katram pētījuma solim: (programma: https://asbbmc.eu/wordpress/doctoral-student-pre-conference/ );
  2. Iespēja aprobēt savas pētījuma idejas starptautisku ekspertu komisijas priekšā;
  3. Labāko piedāvājuma autori tiks uzaicināto sagatavot publikācijas (vairāk: https://asbbmc.eu/wordpress/selected-papers-will-be-published-in-the-following-scientific-journals-and-special-issue-volumes/ ).

Kā pieteikties?

  1. Reģistrējies ASBBMC konferences mājaslapā, atzīmējot “Pre-conference” (Šeit!)
  2. Ja Jūs vēlaties prezentēt sava pētījuma ideju meistarklasē un saņemt sertifikātu: piesakiet pētījumu/pētījuma ideju (brīvā formā vai izmantojot Article canvašeit!).
  3.  Pieteikumu jāiesūta organizatoriem līdz 25.maijam uz e-pasta adresi [email protected] (Subject: Application for Pre-conference workshop)
  4. Prezentācijas sagatavošana. Meistarklašu dalībniekiem būs 7 minūtes, lai prezentētu savu  pētījumu idejas, kam sekos 10 minūšu diskisijas un jautājumiem pētniekam par prezentēto ideju.  

Jautājumu gadījumā sazinies: [email protected]

Vairāk informācijas 

 

ASBBMC 2022

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png