Praktiskā sadarbība ar VID – aktuālie jautājumi

15. maijā plkst. 18:00-19:30 Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”, Meža ielā 3 (apaļā ēka pagalmā), 25. auditorijā notiks atvērtā vieslekcija no uzņēmuma “Deloitte”. Vieslekcijas tēma: “Praktiskā sadarbība ar VID – aktuālie jautājumi”. Vieslekcija notiks latviešu valodā, tā notiks bezmaksas, bet ar iepriekšēju reģistrēšanos.

Vieslekciju vadīs jomas eksperte, Deloitte Latvia nodokļu projektu vadītāja, Rudīte Putniņa, kurai ir 11 gadu pieredze darbā ar nodokļu jautājumiem. Tā ir ļāvis Rudītei uzkrāt plašu un padziļinātu profesionālo pieredzi un zināšanas gan par Latvijas nodokļu sistēmu kopumā, kā arī par konkrētiem nodokļu piemērošanas jautājumiem. Rudīte vada Deloitte Latvia netiešo nodokļu praksi un ir specializējusies PVN jomā, galvenokārt, saistībā ar PVN plānošanu, piemērošanu un pārbaudēm gan Latvijas, gan starptautisko grupu uzņēmumiem. Tāpat Rudītei ir plaša pieredze nodokļu projektos, kas saistīti ar nodokļu atgūšanu, kas ļāvuši samazināt nodokļu izmaksas Deloitte Latvia klientiem. Papildus tam Rudīte pārstāv Deloitte Latvia klientus sarunās un administratīvajos strīdos ar Valsts ieņēmumu dienestu.

Lekcijas ietvaros būs iespēja uzzināt:

  • Kā veidot veiksmīgu sadarbību ar Valsts ieņēmumu dienastu?
  • Ko nozīmē nodokļu plānošana un kādi apsvērumi ir jāņem vērā?
  • Vērtīgus piemērus no Deloitte un vieslektores pieredzes
  • Kā arī par Deloitte Summer Academy un kā var tai pieteikties!

Deloitte ir starptautisks uzņēmums, kurš sniedz pakalpojumus:

  • Finanšu konsultācijas (Konsultācijas (M&A, novērtēšana), datu analītika, donsultācijas (finanšu noziegumu, kibernoziegumu izmeklēšana)),
  • Juridiskās konsultācijas (Juridiskās konsultācijas, atbalsts M&A darījumos, GDPR, tiesvedība un starptautiskā šķīrējtiesa),
  • AIP (Analītika un informācijas pārvaldība, piedāvājot mākslīgā intelekta un lielo datu risinājumus),
  • Audits (Finanšu revīzija, tirgus līderu padziļināta analīze, uz uzņēmējdarbības izaugsmi vērsti pakalpojumi),
  • Nodokļu konsultācijas (Uzņēmējdarbības pārstrukturēšana, pārrobežu darījumi, komunikācija ar nodokļu institūcijām, darbs ar likumdošanas iniciatīvām).

Lai apmeklētu pasākumu, lūdzam reģistrēties anketā.

Pasākums tiek organizēts RISEBA Karjeras dienu 2019 ietvaros, vairāk par pasākumu platformu iespējams uzzināt:

https://www.facebook.com/RisebaKarjerasDienas/

Pasākuma laikā tiks fotografēts un bildes tiks izmantotas sociālo tīklu kontu un RISEBA web lapās.

VID

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png