Projekta “ProCESS” ietvaros 4 valstu studenti tiekas ar Latvijas Pasta pāstāvjiem

Projekta “ProCESS" (Processing Complexity with Emotional, Sensorial and Spiritual Skills) ietvaros oktobrī notika studentu tikšanās ar A/S Latvijas Pasts pārstāvjiem, lai labāk izprastu izstrādāto komplekso situāciju par uzņēmuma vērtību iedzīvināšanu.

Studenti apmeklēja arī divas pasta nodaļas, aprunājoties ar tās darbiniekiem par ikdienas pienākumiem, nodarbinātību un vērtību izpratni. 

Uz tikšanos bija ieradušies studenti no sadarbības universitātēm: JAMK - University of Applied Sciences (Somija), TUCN – Technical University of Cluj-Napoca (Rumānija), UCLy Lyon Catholic university (Francija) un RISEBA (Latvija).

Ārvalstu studentiem tā bija pirmā vizīte Rīgā, tādēļ studenti tikās ar RISEBA Studentu pāšpārvaldes pārstāvjiem un tika iepazīstināti arī ar augstskolas aktivitātēm. 

Apgūstot sensorās, garīgās un emocionālās prasmes, četri studenti no katras augstskolas turpinās darbu pie kompleksas situācijas risinājuma piedāvājuma, gala risinājumu prezentējot janvāra beigās Jyaskyla ziemas skolā, ko organizēs sadarbības partneraugstskola JAMK University of Applied Sciences.

ProCESS

Tikšanās notika pirms Latvijā noteiktās mājsēdes Covid-19 ierobežojumu dēļ.

ProCESS

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png