RISEBA atbalsta galda hokeja turnīru “Sarauj – 2018” skolēniem

24. novembrī veiksmīgi norisinājās Rīgas bērnu un jauniešu galda hokeja turnīrs “Sarauj – 2018”, ko šogad atbalstīja un kurā piedalījās arī augstskola RISEBA.

Visas dienas garumā vairāk nekā 700 skolēni un viņu vecāki apmeklēja pasākumu un piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos. Turnīra galvenais mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar galda hokeja sporta veidu un dot iespēju izspēlēt apļa turnīru – katram dalībniekam 10 spēles savā grupā.

RISEBA stendā apmeklētāji varēja parādīt savu izveicību X-Box deju izaicinājumā, kā arī pārbaudīt zināšanas viktorīnā, kas veidota sadarbībā ar izdevniecību “Dienas Žurnāli”. Katru stundu notika izloze, kur viktorīnas dalībniekiem bija iespēja laimēt dāvanu komplektus no “Dienas Žurnāli”, bet dienas beigās tika izlozēta galvenā balva – 3 mēnešu abonements žurnālam “Ilustrētā Zinātne”.

Tāpat skolēni un viņu vecāki varēja apmeklēt arī galda tenisa, šautriņu mešanas, ufo golfa, ekstrēmo sporta veidu aktivitāšu zonas, kur iesaistīties aizraujošās aktivitātēs.

Rīgas bērnu un jauniešu galda hokeja turnīru “Sarauj – 2018” organizē Latvijas Galda hokeja federācija.

Plašāka informācija: http://galdahokejs.lv

FOTO ŠEIT

Galda hokeja turnīrs “Sarauj – 2018”

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png