RISEBA piedalās finanšu atbalsta instrumentā „Rīgas drosmes grants”

Rīgas pilsētas pašvaldība ir izveidojusi jaunu atbalsta instrumentu agrīnā stadijā esošām biznesa idejām – „Rīgas drosmes grantu.” Tā būs lieliska palīdzība biznesa idejas attīstībai, jo varēs saņemt gan 2000 eiro, gan Rīgas biznesa inkubatora mentora pakalpojumus.

Otrdien, 7. augustā, plkst. 11.00, Birojnīcas telpās (Dzirnavu iela 84 k-2, Berga Bazāra teritorijā) notiks preses konference, kurā varēs iegūt plašāku informāciju par jauno konkursu. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols.

Iecerēts, ka konkursa rezultātā grantus varēs saņemt 25 rīdzinieki, kas ar savu biznesa ideju piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā biznesa ideju konkursā „Ideju kauss”. 2018. gadā Rīgas pašvaldības kopējais piešķirtais finansējums „Rīgas drosmes grantam” ir 50 000 eiro. Granta izlietojumu administrēs Rīgā esošo augstskolu: Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas „RISEBA” un Biznesa augstskolas „Turība” biznesa inkubatori. Granta saņēmēji sadarbībā ar biznesa inkubatoru mentoriem attīstīs savu biznesa ideju, izmantojot šim mērķim piešķirto finansējumu.

Grantam drīkstēs pieteikties rīdzinieki, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu un būs izturējuši konkursa „Ideju kauss” pirmo kārtu. Rīdzinieki, kuri pretendēs uz „Rīgas drosmes granta” saņemšanu, savas biznesa idejas klātienē prezentēs Rīgas biznesa inkubatoru pārstāvjiem. Inkubatoru pārstāvji vērtēs ideju prezentācijas un ar ideju autoriem vienosies par gudru granta izlietojumu tālākai biznesa idejas attīstībai.
Pieteikšanās konkursam „Ideju kauss” norisināsies līdz 7. septembrim mājaslapā: www.idejukauss.lv. Interesenti ir aicināti aizpildīt un elektroniski iesniegt pieteikuma anketu, kurā jāapraksta biznesa ideja. 18. septembrī tiks paziņoti pieteikumu iesniedzēji, kuri izturējuši pirmo atlases kārtu.

„Rīgas drosmes granta” konkursu administrēs Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. Informācijai par konkursu un tā gaitu varēs sekot līdzi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājaslapā: www.rdpad.lv un Facebook. Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un iegūtie materiāli tiks publiskoti.

Drosmes grants

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png