RISEBA studente R. Kačajeva piedalās „Google” nometnē Silīcija ielejā

Jau otro gadu pēc kārtas, 2018. gada pavasarī sadarbībā ar portālu Inbox.lv augstskola RISEBA saviem studentiem piedāvāja unikālu iespēju – piedalīties konkursā un kļūt par vienīgo „Roger Hatchuel Academy” dalībnieku no Latvijas, kurš bez maksas no 18. līdz 23. jūnijam dosies uz Kannām Francijā pasaules prestižākā radošuma „Cannes Lions” festivāla ietvaros.

Šogad šajā konkursā uzvarēja bakalaura studiju programmas „Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments” 1.kursa studente Regīna Kačajeva, kurai dalība akadēmijā pavēra fantastisku iespēju no 5. līdz 9. novembrim mācīties arī uzņēmumā „Google”, ASV.

Pēc atgriešanās R. Kačajeva dalās iespaidos:

„Jūnijā devos uz Kannu „Lauvām” Francijā. Nedēļas piedzīvojums „Roger Hatchuel Academy” paskrēja ātri. Piedalīties vai mācīties Kannu „Lauvās” ir ļoti prestiži. Atgriežoties, biju sarūgtināta, ka Latvijā daudzi nezina par šo pasaules līmeņa festivālu. Lai īsumā aprakstītu to, cik tas ir lieliski, varu minēt, ka šogad festivālā piedalījās slavenais aktieris Nikolajs Kosters-Valdau, mūziķi Akon, Sāra Lāšone, Treviss Skots, sportists Šakils O'Nīls un daudzi citi pasaulē zināmi cilvēki. Nedēļu mācījos studentu radošajā akadēmijā – „Roger Hatchuel Academy”, kurā piedalījās 35 studenti no visas pasaules. Daži studenti bija spraigi cīnījušies par šo iespēju. Piemēram, puisis no Vjetnamas sacentās ar daudzām Āzijas valstīm, meitene no Dubaijas lidoja uz vairākām sponsoru valstīm uz konferencēm, kur centās iegūt iespēju pārstāvēt citu valsti. Tāpēc visi festivāla dalībnieki bija ļoti motivēti. Katru dienu no rīta līdz vakaram norisinājās vieslekcijas ar radošās industrijas guru un pasaulslavenu kompāniju pārstāvjiem, kuri dalījās ar savu pieredzi, iedvesmoja un virzīja mūsu domas nestandarta virzienā. Viesojās vadošie darbinieki no „BBC”, „Rolling Stones”, „Google”. Īpašu uzmanību veltīšu „Google” kompānijai. Trīs dienas pēc kārtas no rītiem norisinājās „Google Campus”. Izcilie „Google” darbinieki stāstīja mums, kā strādā kompānija (mārketings, attīstība), kādi jaunumi mūs gaida, kā sasniegt lielus mērķus, kā iegūt līdera statusu un skāra daudzas citas ļoti interesantas tēmas.

Nedēļai noslēdzoties, „Google Campus” vadītāji mūs sapulcēja un paziņoja, ka „Google Campus” turpināsies, taču šoreiz mēs tiksimies… „Google” centrālajā ofisā San Francisko. Tā novembra sākumā es attapos saulainajā Kalifornijā ar mīļajiem „Roger Hatchuel Academy” biedriem, un mēs pavadījām fantastisku nedēļu, studējot „Google” kompānijas mārketingu un kreativitāti.

Šīs divas nedēļas man atvēra acis uz nākotni un iespējām, kuras tagad man neliekas neaptveramas. Sapņi piepildās! Kas zina, kur es atradīšos pēc diviem gadiem, taču šobrīd esmu ieguvusi nenovērtējamas zināšanas un arī priekšrocības radošajā industrijā.

Un liels PALDIES augstskolai RISEBA un Inbox.lv, kas deva iespēju šo piedzīvot!

16.11.2018.

„Google” nometne 2018
„Google” nometne 2018
Cannes Lions 2018
Cannes Lions 2018
Cannes Lions 2018
Cannes Lions 2018

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png