Sācies karjeras mēnesis augstskolā RISEBA

Ar interesantām vieslekcijām sākušās RISEBA Karjeras dienas.

Š.g. 5.aprīlī augstskolas RISEBA karjeras mēneša ietvaros notika pirmās vieslekcijas. Lekciju ciklu atklāja Ilze Eriņa, Gee Team Production vadītāja. Viņa dalījās savā 28 gadu pieredzē, strādājot modes, mākslas un mūzikas projektos Latvijā, Krievijā, Eiropā un citur pasaulē. Interesenti varēja uzzināt vairāk par pasākuma plānošanu, lēmuma pieņemšanu, tehniskajām detaļām un citiem ar pasākuma organizēšanu saistītajiem faktoriem no organizatoriskās puses. 

Ļoti lielu apmeklētāju interesi piesaistīja RISEBA viesis – Tibetas lama Khenpo Arta Lama Rinpoče. Ikvienam bija iespēja izzināt emocionālās inteliģences jēdziena izpratni Bon mācībā. Savukārt Mārtiņš Ražuks-Ebels, Commercialization Reactor Fund pārstāvis, informatīvas sesijas ietvaros iepazīstināja klātesošos ar "Commercialization Reactor 12th Ignition Event" un start-up uzsākšanu.

Emīla Lacuma foto no 5.aprīļa vieslekcijām šeit: http://www.riseba.lv/lv/par-riseba/foto-video-galerijas/foto-galerijas/riseba-karjeras-dienas-5-aprilis

Nākošās atvērtās vieslekcijas jau 11.aprīlī, kad augstskolā RISEBA viesosies Māris Cīrulis no Latvijas kopfinansēšanas platformas “Projektu Banka” un Edgars Ražinskis, filmas “Kriminālās ekselences fonds” pārstāvis. Interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par kopfinansēšanas platformas darbību, kā arī redzēt ekskluzīvus filmas “Kriminālās ekselences fonds” veidošanas aizkadrus.

Savukārt ceturtdien,12. aprīlī, sagaidīsim Andri Arhomkinu no “Karjeras skolas”, kurš seminārā  iedvesmos izdarīt karjeras izvēles atbilstoši sirdsbalsij, un Aldi Ērgli, Exigen Services Latvia pārstāvi, kurš iepazīstinās ar Machine Learning pamatprincipiem.

Augstskolas RISEBA karjeras dienās ikvienam studentam, topošajam profesionālim, kā arī vecāko klašu vidusskolu audzēknim ir iespēja satikties ar darba devējiem, nozares pārstāvjiem, piedalīties dažādos pašizaugsmes pasākumos un vieslekcijās.

Jau 20.aprīlī gaidīsim visus RISEBA Karjeras dienā “Laiks satikties!” Uzņēmumu izstādē apmeklētājiem būs iespēja tikties ar dažādu uzņēmumu pārstāvjiem, pārrunāt prakses un darba iespējas, notiks “Ātrie randiņi ar karjeru” – intervijas ar uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī karjeras dienu noslēguma koncerts ar īpašo viesi.

Aktuālā informācija par pasākumiem sociālā tīkla Facebook pasākuma lapā

Kontaktpersona:
Undīne Perse-Vilerte,
e-pasts: karjerasdiena@riseba.lv
telefona numurs: +371 25620163
www.riseba.lv

RISEBA karjeras dienas
RISEBA karjeras dienas
RISEBA karjeras dienas
RISEBA karjeras dienas
RISEBA karjeras dienas
RISEBA karjeras dienas

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png