Sākas pieteikšanās jaunajiem Demola izaicinājumiem

Programmas Demola vēriens paplašinās – jaunajā 2023. gada pavasara sezonā studenti varēs strādāt pie jau 11 izaicinājumiem. 

Demola Latvia ir starptautiska inovāciju platforma, kas visu Latvijas augstskolu studentiem piedāvā izstrādāt inovatīvus risinājumus gan dažādu uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem, gan atvērtiem izaicinājumiem par nākotnes tendencēm. "Esam pārliecinājušies, ka mūsu jaunais koncepts ar atvērta tipa izaicinājumiem nākotnei svarīgu tēmu risināšanā strādā, tāpēc ar prieku turpinām darbu pie trīs jau iesāktu projektu tālākas attīstības: šajā sezonā turpinās sadarbība ar SIA Rīgas ūdens, kā arī pie STEM zinātņu popularizēšanas bērniem. Tāpat piedāvājam arī jaunas tēmas, kas ļaus studentiem iedziļināties mākslīgajā intelektā un tā radītajās izmaiņās augstākajā izglītībā, meklēt risinājumus aprites ekonomikā – tekstila un iepakojuma jomās, kā arī iztēloties nākotnes darbavietas un pētīt, kā uzlabot sieviešu īpatsvaru inženierijā. Šajā sezonā uzņemsim 55 studentus un esam gatavi sākt kopīgo darbu!" 

Izaicinājumi pieejami šeit

Programmai var pieteikties studenti no jebkuras studiju programmas un Latvijas augstskolas. Par dalību projektā studenti var saņemt ikmēneša stipendiju līdz 228 EUR apmērā un ir pieejams atbalsta fonds idejas izstrādei līdz 2500 EUR apmērā. Tāpat studentiem tiek sniegts mentoru un RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas ekspertu atbalsts. 

Pieteikšanās (līdz 03.03.) 

Demola ir viena no RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenotās vērienīgās programmas «Inovāciju granti jūrniecībā studējošajiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/006 «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem») aktivitātēm.

 

RISEBA

RISEBA
Tags

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png