Sākusies pieteikšanās starptautiskajai vasaras skolai “FestivaL’and” dalībniekiem no Latvijas

Ja esi arhitektūras, ainavu arhitektūras un pilsētplānošanas, telpiskās plānošanas, audiovizuālo mākslu, scenogrāfijas, dizaina, mākslu, inženierzinātņu un citu līdzīgu jomu students, un neesi izlēmis, kā pavadīt šo vasaru, būsi gaidīts Festivāla pilsētā!

No 2018. gada 24. jūlija līdz 4. augustam  RISEBA Arhitektūras departaments sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu (VVTF) organizē starptautisko vasaras skolu "FestivaL'and" Valmierā.

Vasaras skola plānota kā darbnīcas un meistarklases, kur dalībnieki no Meksikas, Korejas, Itālijas, Spānijas, Ukrainas, Ungārijas, Latvijas u.c. valstīm starptautiskas mentoru komandas vadībā izstrādās idejas, un realizēs teātra festivāla “pilsētu” Valmieras centrā.

Pieteikšanās līdz 22. jūnijam.

VVTF attīstās kā pilsētvides laboratorija, identificējot vietas, kas kļūst par īslaicīgām skatuvēm teātra izrādīšanai, un paplašinot ikviena pilsētas lietotāja pieredzi. Vasaras skola veltīta idejai par mūsdienīgu pagaidu arhitektūru un labiekārtojuma elementiem kā katalizatoru sākotnēji nemanāmiem, bet nozīmīgiem pārmaiņu procesiem pilsētvidē. Vasaras skolas programmu papildinās diskusijas, iedvesmojošas lekcijas, ekskursijas uz vietējiem uzņēmumiem, plaša kultūras un izklaides pasākumu programma, kino un teātra skatīšanās kopā ar VVTF.

Dalības maksa Latvijas iedzīvotājiem: EUR 215 (dalībnieku vietu skaits ierobežots).

Nepieciešamas angļu valodas zināšanas.

Piesakoties jāaizpilda pieteikuma anketa un jāiesniedz savs radošās darbības un dalības motivācijas apraksts: https://goo.gl/forms/SqBQEZR2QrEDE0D92

Vasaras skolas noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts kā apliecinājums par dalību un kredītpunktu (ECTS) saņemšanu – 3 ECTS. Plašāka informācija par vasaras skolu mājas lapā: http://www.festivaland.org/ 


un Facebook:  https://www.facebook.com/summerschool.festivaland/

Kontakti jautājumiem:

Dina Suhanova, [email protected]


Ieva Mačane, [email protected]

FestivaL’and

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png