Self-Made Karjera

4. aprīlī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 notiks atvērtais pasākums plkst. 18.00-20.00.

Saruna, vieslekcija, Meet-ups, pieredzes stāsts – forma, kuras saturā 3 talantīgi RISEBA studenti dalīsies ar savu pieredzi, viedokli un viņi motivāciju DARĪT! Ikdienā viņi savas domas pauž sociālajos tīklos tūkstošiem sekotāju, bet par to: kā, kāpēc un ko tas nozīmē viņiem pašiem, studenti ir gatavi pastāstīt arī RISEBA Karjeras dienu platformas ietvaros.

Pasākumā katrs runātājs dalīsies savā redzējumā par tēmām:


- Selfbranding
- Dzinējspēks: Aizrautība, motivācija, iedvesma, dzirkstele, vēlme
- Pieredze un ideju pirmsākumi
- Skatījums uz “karjeru” un ko nozīmē izmantot izdevības, lai sasniegtu vairāk jau šodien
- Šī ceļa posma grūtības (un varbūt arī atziņas, kas palīdz DARĪT)
Un pēc visiem studentiem - vieslektoriem būs diskusija, kur visi runātāji atbildēs uz auditorijas jautājumiem.

Kā pirmā runātāja savā pieredzē dalīsies Emīlija Sama, RISEBA Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas studente. Emīlija jeb @sudrabakaija veiksmīgi izmanto sociālo tīklu platformas Instagram un Youtube, kurās citus uzrunā par jaunas sievietes lomu sabiedrībā, aizspriedumiem un bailēm, savas vērtības apzināšanos, body positivity, kā arī Emīlija sadarbojas ar pazīstamiem zīmoliem, kā Schwarzkopf, H&M, Wolt, Drogas, Nyx.

Ar savu viedokli dalīsies arī Olga Bogdanova, RISEBA Audiovizuālās un mediju mākslas studiju programmas studente. Viņa ar savām ceļojumu un dzīvesstila fotogrāfijām sociālajā platformā Instagram pārsteidz, apbur un šarmē. Viņas lapā var apskatīt daudzās apceļotās vietas un tvert viņas iespaidus. Ja vēlies palūkoties uz parasto neparasti, meklē Instagramā @ollynotes.

Kā iespējas izmantot? Kā iespējas ieraudzīt? Kā iedegt gaismu stiklā? Ar to var dalīties Antons Sparāns, RISEBA Uzņēmējdarbības vadības studiju programmas students. Viņš kopā ar domubiedriem, nu jau kolēģiem ir dibinājis SIA “Jauns Bizness”, kur projektu LXR Lights attīsta arī RISEBA Radošajā Biznesa inkubatorā. Antons var pārsteigt ar savu mieru, idejām un humora izjūtu, bet visspēcīgāk ar apņēmību darīt.

Pasākums noritēs RISEBA Karjeras dienu 2019 ietvaros, aicināti visi interesenti! Lūgums reģistrēties, vietu skaits ierobežots!

Reģistrējies šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā, tā laikā tiks fotografēts un bildes tiks izmantotas sociālo tīklu kontu un RISEBA web lapās.

Self-Made Karjera

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png