Sestdien 21.05.2022. Lekcijas tiek atceltas

Informējam!

Ņemot vērā sēru vēsti, kas satricināja mūs visus un to, ka atvadu ceremonija no mūsu augsti godātās rektores Dr. oec. Tatjanas Vasiļjevas notiks sestdien, 21.05.2022. plkst. 10.00, ir pieņemts lēmums, ka studijas šajā dienā tiek atceltas!

  • Infomrāciju par laiku kad norisināsies pārceltās lekcijas sniegs studiju programmas administratores.
  • Lūdzu ņemt vērā, ka pastāv iespēja, ka atceltās lekcijas tiks pārplānotas dienās, kad mācības netika paredzētas.

Ikviens, kas pazina Tatjanu Vasiļjevu ir aicināts izrādīt cieņu mūsu augsti godājamajai rektorei un pievienoties sēru cermonijai. 

Atvadu ceremonija no rektores, profesores Tatjanas Vasiļjevas norisināsies sestdien, 21.05.2022., pl.10:00, “RISEBA” Arhitektūras un mediju centra H2O 6, Lielajā zālē, Durbes ielā 4, Rīgā (Ieeja no Durbes ielas puses).

Oficiālās sēru ceremonijas viesi tiek aicināti ierasties sākot ar pl.9:30.

Ceremonijas laikā viesiem būs iespēja atcerēties profesori, daloties ar klātesošajiem atmiņās, līdzjūtības vārdos un ardievās. Par vēlēšanos teikt rektorei, profesorei Tatjanai Vasiļjevai runu, liels lūgums paziņot pie administrācijas cilvēka ierašanās brīdī (pie ieejas durvīm).

Ceremonijas sākums pl.10:00, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Lielajā zāl. 

Pl.12:30 Svētās Trīsvienības Pārdaugavas pareizticīgo baznīcā norisināsies dievkalpojums, pavadot profesori Tatjanu Vasiļjevu mūžīgajā ceļā.
Baznīcas adrese: Meža iela 2, Rīga, LV-1048.

Pēc aizlūguma baznīcā, profesore Tatjana Vasiļjeva tiks guldīta zemē Lāčupes kapsētā:.
Adrese: Buļļu iela 82, Rīga, LV-1067, galvenā ieeja: Baltegļu iela 43, Rīga.

Pl.15:00 Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Lielajā zālē tiks galdā likts bēru mielasts. Bēru mielasta laikā kavēsimies skaistākajos dzīves mirkļos kopā ar rektori, pateiksimies par viņas dzīves ieguldījumu, dāsnumu un dzīves gudrību. Būsim visi kopā pie viena galda.

Ja uz sēru ceremoniju plānojat ierasties ar automašīnu, to būs iespējams novietot gan Durbes ielas 4 teritorijā, gan Meža ielas 3 stāvvietā. Lūgums ņemt vērā, ka stāvvietu skaits ir ierobežots.
Tā pat visas dienas garumā būs pieejams autobuss, kas nogādās viesus no vienas vietas uz otru.

Ar patiesu līdzjūtību katram no Jums,

Cieņā,
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” administrācija

!

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png