SexyStyle mārketings. No “seksšopa” par seksuālās izglītības centru.

24. maijā plkst. 18:00-19:30 Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”, Meža ielā 3 (apaļā ēka pagalmā), 21. auditorijā notiks atvērtā vieslekcija no uzņēmuma “SexyStyle”. Vieslekcijas tēma: “SexyStyle” mārketings. No “seksšopa” par seksuālās izglītības centru. ” Vieslekcija notiks latviešu valodā, tā notiks bezmaksas, taču lūdzam iepriekš reģistrēties. Vieslekciju vadīs uzņēmuma SexyStyle mārketinga departamenta vadītāja Vikija Klišāne.

Par sexy style

Uzņēmums SexyStyle ir lielākais Latvijas intīmpreču tirgotājs ar 3 veikaliem Rīgā un interneta veikaliem Latvijā, Lietuvā, Igaunija un arī citās valstīs. Bet SexyStyle dara vairāk, uzņēmums aktīvi veido informatīvās kampaņas, sadarbojas ar citiem uzņēmumiem un rosina domāt par veselīgu seksuālo dzīvi kā pamatnoteikumu personīgajai labsajūtai, saticīgām partnerattiecībām, harmoniskai ģimenes dzīvei un laimīgākai sabiedrībai kopumā.

Par Vikiju

Pirms vairāk kā 2 gadiem Vikija sāka strādāt veikalā par konsultanti un šobrīd ir reklāmas vadītāja. Iepriekš gūta pieredze kultūras pasākumu organizēšanā un vadīšanā un izglītība kultūras menedžmentā ar specializāciju reklāmā un sabiedriskajās attiecībās.

Vikija saka: "SexyStyle is life!" un pilnā nopietnībā apgalvo, ka nespēj iedomāties vēl radošāku, brīvāku, izaicinošāku un interesantāku darbavietu kā šī! 

Lekcijas “SexyStyle” mārketings. No “seksšopa” par seksuālās izglītības centru” ietvaros būs iespēja uzzināt:

  • Kā (sa)lauzt sabiedrības aizspriedumus un mainīt kolektīvo domāšanu?
  • Gaišums, atvērtība, kvalitāte, cenas samērība, kā klientam uzzināt par uzņēmuma kvalitātēm?
  • Dalība pasākumos un sadarbības - no Erota līdz Māmiņu festivālam un līderības forumam.
  • Vērtīgi piemēri no mārketinga aktivitātēm - above and below the line.
  • Kā SexyStyle zīmols turpina attīstīties? 


Lai apmeklētu pasākumu, lūdzam reģistrēties.

Vairāk par karjeras dienām uzzini šeit.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un bildes tiks izmantotas RISEBA tīmekļa vietnē un sociālajos tīklos.

SexyStyle

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png