Spožākie notikumi: kāds bija mūsu 2021. gads

2021. gads augstskolā RISEBA ārpus ikdienas studijām bija notikumiem pilns un dinamisks. Te ir iespēja dažus no tiem noskatīties arī videoierakstos.

Konferences

Šogad veiksmīgi notika RISEBA organizētās konferences, no tām vairākas – starptautiskas:

  • jūnijā organizējām 14. ikgadējo starptautisko zinātnisko Baltijas biznesa vadības konferenci “Economics and Business: Foreseeing Challenges and opportunities”;
  • jūnijā organizējām arī Starptautisko studentu zinātniski pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konferenci “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos”;
  • septembrī ar labām atsauksmēm aizvadījām RISEBA organizēto Eiropas Naratoloģijas tīkla 6. Starptautisko konferenci “Gaslight Narratives in Virtual Landscapes: Narratological Implications of Technologically Mediated and Immersive Media”;
  • oktobrī aizvadījām 6. Supervīzijas konferenci “Radi nākotni šodien: Profesionālis 2025”, ko vari noskatīties šeit:

Karjeras dienas

Jau tradicionāli šogad aprīlī organizējām RISEBA Karjeras dienas, kur ar lekcijām viesojās pasaulē atzīti savu jomu profesionāļi – profesors no Dubaijas Daniels Klebers, pasaulē atzinību guvušais režisors, RISEBA absolvents Andzej Gavriss, producents Renē Meriste, IT jomas līderi uzņēmums “Accenture”, transformāciju koučs Joanna Kristīne Golubeva. Un notika vēl 2 izcilas lekcijas, kuras ir iespēja noskatīties šajos videoierakstos:

Bendžamins Prings (viens no pasaulē vadošajiem amerikāņu menedžmenta domātājiem), “Darba nākotne”

Koučs Laura Vanaga, “Publiskā runa kā biznesa konkurences resurss”

Biznesa inkubatora sarunas

Šogad maijā savu 8. sezonas noslēgumu atzīmēja RISEBA Radošais biznesa inkubators, piedāvājot iedvesmojošas sarunas ar veiksmīgiem cilvēkiem – ar zīmola “Kasher Bloom” vadītāju Jāni Miņinu, sabiedrisko attiecību aģentūras “Golin Riga” direktori Laimu Zēmeli, RISEBA absolventi Annu Kveldi, kā arī ar grāmatas “Becoming a human again” autori Montu Viļumsoni, ko ir iespēja noskatīties videoierakstā šeit:

Arhitektu vasaras skola

Jūlijā Valmierā aizvadīta RISEBA Starptautiskā īslaicīgā arhitektūras un pilsētvides vasaras skola "FestivaL'and", kurā piedalījās Latvijas un ārvalstu ārvalstu studenti. Vasaras skola tika organizēta sadarbībā ar Valmieras Vasaras Teātra festivālu, atklājot jaunas kultūrvietas. 

Vasaras skola

RISEBA Vasaras skolas dalībnieki topošajā kultūrvietā "Kurtuve" Valmierā.

Grāmatas

Jūlijā, pašā vasaras karstumā, tika izdota RISEBA profesores Maijas Zakriževskas-Belogrudovas (attēlā) grāmata “Stresa anatomija”, kas acumirklī kļuva par vienu no pirktākajām grāmatām grāmatnīcās un izpelnījās nozares medija žurnāla “Annas Psiholoģija” galvenās redaktores Annas Peipiņas ieteikumu. 

Maija Zakriževska-Belogrudova

Prof. Maija Zakriževska-Belogrudova, parakstot savu jaunāko grāmatu.

Septembrī ar vērienu atzīmējām arī RISEBA Goda profesora Ichaka Adizesa grāmatas “Tiecoties pēc uzplaukuma” iznākšanu. Tajā uzstājās daudzas izcilas personības. Pasākumu var noskatīties šeit:

Goda profesora titulēšana

Ievērojot Covid-19 ierobežojumus, novembrī RISEBA organizēja un svinēja mūsu profesora Ivara Godmaņa 70. dzīves jubileju, kā arī svinīgi pasniedza viņam Goda profesora titulu par īpašiem nopelniem augstskolas RISEBA attīstībā. Pasākumā Godmaņa kungs par savu dzīvi zinātnē, politikā un mūzikā sarunājās ar Haraldu Burkovski, noslēgumā uzstājoties ar savu bungu solo. Visu pasākumu ir iespēja noskatīties šeit:

Izlaidumi

Augstskolas nozīmīgāko pasākumu topa augšgalā arvien ir un paliek studentu izlaidumi – kad suminām RISEBA bakalaurus, maģistrus un doktorus. Šeit ir iespēja noskatīties videoapkopojumu par visiem 12 šovasar notikušajiem RISEBA izlaidumiem:

Lai daudz spožu notikumu un mirkļu arī 2022. gadā – RISEBA 30. jubilejas gadā!

riseba

RISEBA

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png