Studentu atsauksmes

Sergejs Spivaks

Сергей Спивак

UX-dizaineris, Mail.Ru Group

Es iestājos augstskolā RISEBA studiju programmā "e-bizness'' 2008. gadā. Uz to brīdi man jau bija 5 gadu darba pieredze šajā jomā, un es gāju mācīties ar domu atsvaidzināt zināšanas, apstiprināt (vai apgāzt) savas hipotēzes, kā arī saņemt dokumentu par zināšanām. Elektroniskās komercijas joma strauji attīstās: darba procesi, ko mēs izmantojām savā darba komandā pēdējos trīs gadus, jau ir mainījušies. Šeit var redzēt kaut ko kopīgu ar medicīnu, kur nepārtraukti ir nepieciešama prakse un nepārtraukta mācīšanās. 
Šī iemesla dēļ man personīgi bija interesanti iegūt zināšanas, pirmkārt, par pamata bāzes priekšmetiem, tādiem kā ekonomika, augstākā matemātika, operāciju menedžments, programmēšanas valodu pamati. Tāpāt diezgan noderīga izrādījās spēle Intopia. 
Kopumā mācības man patika! Ir iespēja padiskutēt ar pasniedzējiem, iepazīties ar jaunajiem draugiem, kā arī iegūtās zināšanas es pieleitoju ikdienā.

Kristaps Skutelis

Students, “TestDevLab” sabiedrisko attiecību vadītājs

“RISEBA bakalaura studiju programmu “Biznesa vadība digitālā vidē” izvēlējos, jo strādāju IT jomā un papildus IT zināšanām vēlējos apgūt arī biznesa jomu. Uzskatu, ka esmu veicis pareizo izvēli, jo šajā programmā pasniegtās zināšanas ir ar praktisku vērtību un ļauj man labāk saprast, kā tehnoloģijas var likt lietā, lai veiktu veiksmīgu uzņēmējdarbību.”KristapsSkutelis.jpg

Rihards Veters

Absolvents, SIA "DALDER" valdes loceklis

BVDV.png“Studijas bakalaura studiju programmā “Biznesa vadība digitālā vidē” man sniedza pārliecību par sevi un pavēra durvis dinamiskai biznesa videi”.

 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png