Microsoft Office 365

No 2020. gada 20. oktobra visiem RISEBA pirmā kursa studentiem būs iespēja lejupielādēt Microsoft Office savās ierīcēs, bet 2.-4. kursa studenti to var izmantot jau tagad.  Ar Microsoft Office palīdzību privātā datorā (vai 5 iekārtās vienlaicīgi, t.sk., viedtālruņos, planšetdatoros u.c.) var iegūt modernu un drošu e-pastu, tiešsaistē glabāt un rediģēt Microsoft Office dokumentus, kā arī iegūt un uzstādīt savā datorā jaunākās Microsoft Office lietojumprogrammas.

Microsoft Office 365 ietver:

1.      Office 365:

  • Office Online for Education. Dokumentu rediģēšana un saglabāšana no tīmekļa pārlūkprogrammas (Word Online, Excel Online, PowerPoint Online vai OneNote Online). Dokumentu rediģēšana iespējama, tikai dokumentu saglabājot OneDrive pakalpojumā.
  • SharePoint Online. Dokumentu glabāšana un koplietošana pakalpojumā OneDrive. Nodrošina iespēju organizēt projektus un komandas, kā arī veidot tīmekļa lapas.
  • Exchange Online. E-pasta kastīte (50 GB), kalendārs un kontaktpersonu saraksts. Pakalpojumu var lietot savā datorā, tālrunī un tīmekļa pārlūkprogrammā.

2. Office 365 ProPlus (Desktop). Iespēja savā datorā uzstādīt šādu lietojumprogrammu jaunākās versijas: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Skype for Business.

Lietošanas pamācību par to, kā pieslēgties Microsoft Office 365 pakalpojumam augstskolas RISEBA studentiem, lūgums, skatīties ŠEIT.

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar IT daļu pa tālruni 67807008 vai rakstot [email protected]   

riseba_microsoft-office_0.jpg

 

riseba microsoft office

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png