Students Dmitrijs cer kļūt par mecenātu un ar nākotnes sievu apburāt pasauli

13.01.2022.

RISEBA studenti, kuriem jau pirmajos kursos ir augsti mērķi, iedvesmo ikvienu, un, patiesi, jo vairāk gribēsi, jo vairāk sasniegsi. Ar tādu motīvu studē arī Dmitrijs Baburgs (21), bakalaura programmas Uzņēmējdarbības vadības 2. kursa students.

Dmitrijs Baburgs:

"Augstskolu RISEBA izvēlējos pēc paziņu ieteikumiem izpētīju un sapratu, ka RISEBA studiju programmas man ļoti iet pie sirds. Augstskola mani pieņēma ļoti silti, par to es vēlos teikt lielu paldies visiem saviem bijušajiem, esošajiem un turpmākajiem pasniedzējiem.

Labprāt piedalos dažādās aktivitātēs ārpus studijām, visvairāk patīk hakatoni – tā ir lieliska iespēja iegūt lielu zināšanu bagāžu, toskait ieklausīties ekspertu viedokļos un ieteikumos. Patlaban aktīvi piedalos Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajos pasākumos, kuros paplašinu un attīstu savas zināšanas.

Ārpus studijām nodarbojos ar sportu – ar hokeju, fitnesu. Mani ļoti iedvesmo brīvprātīgais darbs, un nu jau 6 gadus esmu brīvprātīgais Latvijas Neredzīgo biedrībā, kā arī cenšos aktīvi kā brīvprātīgais piedalīties Pasaules Dabas fonda aktivitātēs.

Esmu ar skatu nākotnē un attīstu savas idejas tālākajiem posmiem. Nākotnē es gribētu attīstīt savas biznesa idejas un piesaistīt finansējumu to attīstībai, soli pa solim izveidojot atpazīstamu starptautisku uzņēmumu.

Man ir vairāki hobiji – kolekcionēju pastskartes no dažādām pilsētām un valstīm, spēlēju džezu uz trompetes (esmu beidzis mūzikas skolu), mīlu gatavot garšīgu ēdienu un garšīgi arī paēst, patīk izbaudīt malkas pirti. Nākotnē gribētu iemācīties burāt, lai tuvāk vecumdienām kopā ar savu nākotnes sievu varētu burāt un ar burāšanas jahtu ceļot pa pasauli. Nākotnē arī ceru kļūt par mecenātu."

Dmitrijs Baiburgs

Pieseko topošajam mecenātam Dmitrijam Facebook un Instagram

Dmitrijs Baburgs

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png