An Alumni knowledge management model for sustainable higher education and research institution management

The purpose of the research is to study the application of customer knowledge management (CKM) in alumni relations management (AR) at universities. It reviews various roles of alumni and cases where particularly the customer role can be attributed to alumni and university relationships. CKM is one part of the knowledge management process which focuses on capturing, saving and reusing customer knowledge. Universities are not an exception and their customer knowledge means valuable competitiveness.

Ziemassvētku balle un Absolventu salidojums

Šogad RISEBA Ziemassvētku balle un RISEBA Absolventu salidojums notiks 14. decembrī, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Rīgā, Durbes ielā 4.

Vakara programma:

17:30–20:00 RISEBA H206 zālē notiks Golden Awards 2017 – nu jau par tradīciju kļuvušais notikums, kurā tiks godināti labākie studenti, darbinieki, sadarbības partneri, pasākumi, projekti, kas iepriekšējā gada laikā ir nesuši RISEBA vārdu Latvijā un pasaulē, un bijuši piemērs citiem.

"Vingruma kluba" Atvērto durvju diena RISEBA studentiem, absolventiem un darbiniekiem

Mūsu sadarbības partneri - sporta un atpūtas komplekss "Vingruma klubs" Rīgā, Elijas ielā 17 rīko atvērto durvju dienas RISEBA studentiem un absolventiem no 14.-16.septembrim. Jums ir iespēja BEZ MAKSAS izmēģināt nodarbības šajās dienās, kā arī apmeklēt SPA zonu, taču noteikti iepriekš ir jāpiesakās, jo vietu skaits ir ierobežots:

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png