Tehnopol Corporate Challenge Hackathon at sTARTUp Day

sTARTUp diena apvieno spēkus ar Tehnopol, lai izveidotu Corporate Challenge Hackathon no 29. līdz 30. janvārim! Tā ir vieta, kur satiekas korporatīvie un “atradīsim risinājumu”- domājoši cilvēki, kuri saslēdz savus prātus kopā un prototipē.

Hackathon ir jūsu iespēja ieviest jauninājumus un radošā veidā risināt reālas problēmas. Nav svarīgi, vai jums ir liela pieredze vai arī jūs vienkārši aizraujaties ar ideju - viss, kas jums nepieciešams, ir atrast komandu un sākt hakot! Mēs meklējam cilvēkus ar dažādu pieredzi, tāpēc biznesa un mārketinga eksperti, dizaineri, izstrādātāji, inženieri un nozares entuziasti esiet laipni gaidīti - vissvarīgākā ir aizraušanās ar problēmas risināšanu.


Nekas nerada tādu sajūtu, kā intensīvs darbs pie kaut kā, kam ir limitēts laiks/ ierobežotā laika posmā, atdodot sevi visu, un paveicot neticamas lietas!
Korporatīvo izaicinājumu hakatonā jūs satiksiet un strādāsiet kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, lai mainītu pasauli.

Labākās komandas ne tikai iegūs lieliskas balvas, bet arī varēs uzskāpt uz galvenās sTARTUp Day 2020 skatuves investoru un uzņēmēju priekšā! Pēc intensīva divu dienu darba, jus būs iespēja 31. janvārī izbaudīt sTARTUp Day festivālu, jo tas notiek tajā pašā norises vietā (UT Sporta zālē, Ujula 4, Tartu).

Apmeklējiet pasākumu kā dalībnieks, ja esat:

  • Kaislīgs prolēmu risinātājs/ Cilvēks, kam patīk risināt problēmas;
  • Gatavs pārbaudīt savas problēmu risināšanas prasmes;
  • Vēlme izveidot reālu darba modeli tikai divu dienu laikā;
  • Vēlme laimēt lieliskas balvas no uzņēmumiem un kāpt uz skatuves;
  • Gatavs gaidīt, lai izdarītu neticamas lietas ļoti ierobežotā laika posmā.

Hackathon apmeklētājiem mums ir īpaša 29 € hackathon biļete, kas ietver piekļuvi hackathon laika posmā no 29.-30.janvārim un piekļūšana festivālam sTARTUp Day piektdien, 31. janvārī.

Iemesli reģistrēties kā uzņēmumam ar izaicinājumu:

  • Jauns acu pāris (vai seši!) Var palīdzēt jums aplūkot izaicinājumu no jauna.
  • Jūsu izaicinājuma atrisināšana būs uzmanības centrā visam pasākumam;
  • Jums būs iespēja atrast labākos darbiniekus vai partnerus, kas pievienosies jūsu redzējumam;
  • Līdz pasākuma beigām jums būs pieejams jūsu inovatīvā risinājuma prototips;

Vairāk informāciju meklē šeit

 

hakatons
Tags

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png