Turpinās RISEBA Jauniešu akadēmija „Esi darba devēja pirmā izvēle!”

13. janvārī notiks otrā RISEBA Jauniešu akadēmijas „Esi darba devēja pirmā izvēle!” nodarbība.

Jauniešu akadēmijas ietvaros 10.-12. klašu skolēni un jaunieši izzina, iepazīst un pilnveido pieprasītākās prasmes darba tirgū, kas 2016. gadā definētas Pasaules ekonomikas forumā.

Nākošā akadēmijas nodarbībā, 13. janvārī, tiks izzinātas ARGUMENTĀCIJA UN LĒMUMU PIEŅEMŠANAS prasmes kopā ar projektu vadītāju, RISEBA pasniedzēju Ivaru Ruņģi un biznesa psihologu un konsultantu Jāni Rozi.

Pirmajā nodarbībā, 16. decembrī, jaunieši tikās ar Initu Stikuti, kura  ieņēmusi vadošus amatus gan valsts, gan privātajās struktūras, ieviešot izmaiņas un uzsākot jaunus virzienus, šobrīd RISEBA Mūžizglītības centra vadītāja.  Viņa iepazīstināja jauniešus ar prasmi MĒRĶU IZVIRZĪŠANA UN SASNIEGŠANA. Nodarbības laikā tika izspēlēta pasaulē atzīta komandas saliedēšanās spēle “Marshmallow Challenge” ne tikai rezultātu sasniegšanas, bet arī sadarbības, komunikācijas, problēmu risināšanas un citu prasmju pilnveidošanai. Spēles gaitā akadēmijas dalībniekiem bija nepieciešams strādāt komandās, lai sasniegtu noteiktu mērķi. Noslēgumā katrs varēja pārliecināties, ka mērķu sasniegšanai var izmantot dažādas pieejas un risinājumus, un katrs no tiem var sniegt citu rezultātu. Jaunieši uzzināja, kāpēc ir svarīgi precīzi formulēt savus un komandas mērķus, kā to labāk izdarīt un kam pievērst uzmanību, lai tos veiksmīgāk sasniegtu.

Jauniešu akadēmijas mērķis ir palīdzēt vidusskolēniem un jauniešiem pilnveidot prasmes, kas augsti pieprasītas no darba devēju puses, kā arī apzināties savas spējas un talantus, izvēloties savu nākotnes profesiju.

Mērķu izvirzīšana un sasniegšana

16.decembris

Argumentācija un lēmumu pieņemšana

13. janvāris

Spēja rast jaunus risinājumus

27. janvāris

Rīcības un viedokļu dažādība

10.februāris

Problēmu risināšana

3.marts

Sadarbības veidošana un attiecību uzturēšana

14.aprīlis

Akadēmijas noslēguma pasākums 12.maijs

Nodarbības notiek vienu reizi mēnesī, sestdienās no plkst. 11.00 līdz 14.30, latviešu un krievu valodā.

Tiem dalībniekiem, kuri apmeklēs vismaz 50% (vismaz 4) akadēmijas nodarbību, ir iespēja saņemt sertifikātu (10 EUR) par apgūto lekciju kursu. Sertifikātu ieguvējam ir paredzēta studijas maksas atlaide 100 EUR apmērā 1. kursa 1. semestra studijām jebkurā RISEBA bakalaura studiju programmā. Tāpat akadēmijas dalībniekiem ir iespēja iestāties RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā un realizēt savu biznesa ideju.

Interesentiem vēl ir iespēja pievienoties Jauniešu akadēmijai, aizpildot reģistrācijas formu: https://goo.gl/forms/iwCAgo2k4vGOTCyG3 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

Reģistrācijas maksa – tikai 15 EUR.

Ieva Mačane,
Jauniešu akadēmijas koordinatore

Tālr.: +371 67500092,
Mob.tālr.: +371 27332294
E-pasts: [email protected]

Jauniešu akadēmijas

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png