TV3 Play skatāmas visas RISEBA Production veidotās filmas "Ceļā ar Baronu" sērijas

Vietnē TV3 Play bez maksas ir skatāmas visas līdz šim rādītās dokumentālās filmas "Ceļā ar Baronu" sērijas – projekts, ko sadarbībā ar Ziedoņa muzeju veidoja RISEBA Production un RISEBA Audiovizuālās Mediju mākslas studenti. 

Divi no viņiem – Valters un Edjis – dalās atmiņās par pieredzēto filmēšanas procesā. 

Valters Borskis: “Vēl pirms sākām mēneša garo ceļu no Tartu līdz Dundagai, manī jau bija degsme, patriotisma un siltuma izjūta par iespēju doties Krišjāņa Barona pēdās. Satiktie cilvēki, lieliskā komanda, smaidi, darba sviedri, Latvijas daba – tas paliks atmiņā uz mūžu. Ieguvu arī daudz jaunu zināšanu gan dzīves, gan tehniskā jomā.”

Valters Borskis

Edijs Elksnis: “Tā bija ne tikai iespēja piedalītīes šīs dokumentālās filmas radīšanā, bet pašam uzzināt vairāk par savas dzimtenes vēsturi, klausoties mūsdienu Baronu stāstos. Neskaitāmie noietie kilometri ar kamerām un mikrofoniem rokās nebija viegls, taču es to izbaudīju, apzinoties, ka top kaut kas skaists, interesants un izglītojošs.”

Edijs Elksnis

RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas programma patlaban uzņem studentus 2021./2022. studiju gadam. Piesakoties līdz 15. maijam, ir iespēja iegūt 20% atlaidi studiju maksai. Vairāk lasi ŠEIT.

Ceļā ar Baronu

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png