Atvērto durvju dienas 2023

Biznesa, mākslas un tehnoloģīju augstskola "RISEBA" sākot ar 2023. gada februāri uzņem studentus 2023./2024. studiju gadam. 

Aicinām ieplānot sev ērtāko dienu, lai klātienē apmeklētu augstskolas "RISEBA" organizētās Atvērto durvju dienas. Pasākums norisināsies "RISEBA" Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4. 

Tikšanās reizē uzzināsi par to, kādas studiju programmas piedāvā augstskola RISEBA, par mūsu unikalitāti, priekšrocībām un iespējām. Topošajiem studentiem būs iespēja tikties ar savu izvēlēto programmu direktoriem vai vadošajiem pasniedzējiem un uzdot viņiem jebkuru sev interesējošo jautājumu. Šī ir tava iespēja! 

 

Atvērto durvju dienas bakalauriem un maģistriemReģistrējies dalībai šeit

 

Atvērto durvju dienas 2023

 

DIENA AR STUDENTU 2023

 

Vasaras uzņemšanas 2023 ietvaros augstskola vidusskolēniem sniedz iespēju pieteikties pasākumam "Diena ar studentu", kura ietvaros vidusskolēns tiks aicināts pavadīt vienu dienu ar interesējošās studiju programmas studentu laikā no 24.04.2023 - 28.04.2023

Lai piedalītos šajā pasākumā vidusskolēnam ir jāveic reģistrācija norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi un kontaktinformāciju, interesējošo studiju programmu. Nepieciēšamības gadījumā augstskola "RISEBA" izglītības iestādei sagatavo apliecinājumu par kavējumu un dalību pasākumā.

Reģistrācija skolēnam

 

Diena ar studentu 2023

 

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png