VUPP 2.kārta

Iestājeksāmeni   Līguma slēgšana  Uzņemšanas komisija  


VUPP 2. kārtaJa konkursa rezultātā neapstiprināsies tava 1. prioritāte, tad konkursa 1. kārtā studiju vietu vēl neiegūsi. Tādā gadījumā studiju vietu vari iegūt konkursa 2. kārtā.

! Ja nepieteiksies 2. kārtai, tu izstājies no vienotās uzņemšanas un zaudē iespēju iegūt studiju vietu.

Ja pēc konkursa 1. kārtas tu vairs nevēlies pretendēt uz studijām nevienā no izvēlētajām studiju programmām, tad savā e-pakalpojumā aktivizē izvēlni "Atteikties no dalības 2. kārtā".

1. Pieteikšanās 2. kārtai

No 2019. gada 12. jūlija līdz 15. jūlijam savā e-pakalpojumā tev ir jāaktivizē izvēlne „Pieteikties 2.kārtai”, līdz ar to tu apstiprināsi dalību konkursa 2.kārtai, lai iegūtu studiju vietu. Konkursa 2. kārtā tu vari iegūt apstiprinājumu savai provizoriski iegūtajai studiju vietai, vai arī iegūt studiju vietu augstākā prioritātē.

2. Rezultātu paziņošana

Otrās kārtas rezultāti tiek paziņoti 16.jūlijā pēc plkst.17:00. Konkursa rezultāti tiek paziņoti portālā www.latvija.lv, kā arī īsziņas un elektroniskās vēstules veidā.

3. Līguma slēgšana

! Ja Tev ir apstiprināta vieta 2. kārtā augstskolā RISEBA, tad no 16. jūlija Tev ir jādodas uz RISEBA Meža ielā 3 un jānoslēdz līgums, līdzi ņemot dokumentu oriģinālus.

Slēdzot līgumu, neaizmirsti pieteikties arī savai studenta ISIC kartei!

Plašāka informācija par pieteikšanos bakalaura studijām būs pieejama Tavā lietotāja kontā portālā www.latvija.lv.

 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png