Video: podkāstā "Viesistaba" mentors Ralfs tiekas ar mūsu studentu Juri

Viens no RISEBA Alumni Mentoru klubs mentoriem podkāsta "Viesistaba" vadītājs un "Baltic Investment Group" pārdošanas vadītājs Ralfs Gaubšteins ticies ar RISEBA Biznesa psiholoģijas 1. kursa studentu Juri Krūmiņu. Noskaties tikšanās video!

Ralfs Gaubšteins, RISEBA mentors:

Ralfs

Reiz kāds cilvēks man teica: "Ralf, esi tas, kas tev reiz ir pietrūcis, esi tas, ko tu meklēji vai gribēji satikt šajā pasaulē – sniedz kādam to, kas tev pietrūka!"

Mana pieredze un projekti, kuros esmu iesaistīts, ir gana interesanti un, iespējams, varu būt labs palīgs, lai motivētu, iedvesmotu un visādi, citādi palīdzētu jaunajiem studentiem.

Ilgi domāju, kas ir tas, ko es varu dot, kādu pievienoto vērtību sniegt šim cilvēkam, lai ņem līdzi savā dzīves lielajā ceļa somā. Ne jau, lai vienkārši "ievilktu" ķeksīti, būtu darbs padarīts un augstskolas prasītais apmierināts, bet, lai būtu kaut kas vairāk…

Septembra sākumā saņēmu ziņu no savas mīļās RISEBA, ka esmu izvēlēts par labu augstskolas mentoru atbalsta programmai. Jau pēc neilga laika ar mani uz kontaktu iznāca Biznesa Psiholoģijas 1. kursa students, kura pieteikuma norādītajā informācijā es atbildu teju 100%. Uzreiz satikāmies, uzreiz noķērām vienu frekvenci un uzreiz bijām uz viena viļņa, kā viņš pats teica – dzirksteles šķindēja!

Mūsu tikšanās bija stundu gara un man bija skaidrs, ar ko mēs sāksim, ar ko sāksies mana "Mentora" programma. Dosim Jurim platformu, dosim viņam runāt un par sevi pastāstīt pasaulei! Nav jābūt atpazīstamam, jāpelna miljoni, sienai noklātai ar diplomiem vai visādi citādi publiski "atzītam", lai tevī ieklausītos, tevi sadzirdētu.

Mēs visi esam unikāli, īpaši, veiksmīgi un patiesi talantīgi. Un šo visu sakot, es neuzskatu, ka Juris ir nesadzirdēts – tieši pretēji, es uzskatu, ka, Juris, ir savu lielāko sasniegumu, notikumu sākumā un labākais vēl tikai sekos!

Mentora Ralfa tikšanās ar RISEBA studentu Juri:

Foto un video veidotāji: MaplePhotography

Arī tu meklē mentoru? ŠEIT uzzini, kas jādara!

Mentors un students

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png