Vieslekcija “Domāt globāli. Darīt ar sirdi. Sasniegt neiespējamo!"

12. janvārī Informal Insight vieslekciju ciklu ietvaros uzstāsies RISEBA absolvents Mikus Opelts ar vieslekciju “Domāt globāli. Darīt ar sirdi. Sasniegt neiespējamo!"

Mikus O. ar kursabiedru, bija divi RISEBA studenti, kuri savu kompāniju dibināja, sēdēdami augstskolas solā. Izmantoja iespēju mācīties un attīstīties nevis teorijā, bet praksē.

No pārdroša divu studentu piedāvājuma safilmēt viesu namu Kurzemē līdz nekustamo īpašumu virtuālo tūru pasūtījumiem Ņujorkā  un biroja atvēršanai Londonā – šādu ceļu nogājusi Giraffe Visualizations Group, Latvijā pazīstama kā skatskat.lv.

2016.gada decembrī Latvijas startup uzņēmums Giraffe360 - virtuālo tūru tehnoloģiju ražotājs -  ir piesaistījis investīcijas pusmiljona eiro apmērā no privātā Igaunijas riska kapitāla uzņēmuma Koha Capital, Digital Freedom Festival.

Tā šogad ir lielākā publiski zināmā sēklas (seed) investīcija Latvijas startup uzņēmumā.

skatskat.lv nodrošina augstākās kvalitātes interaktīvo vizualizāciju kā 360° virtuālā tūre, 3D, gaisa virtuālā tūre, 360° video , produkta 360° tūre un interaktīvo prezentāciju tehnoloģiju kā skāreinjutīgās virsmas un virtuālas realitātes servisu. No maza jauniešu uzņēmuma, kas veido pirmās virtuālās tūres Latvijas viesu namiem, kompānija izaugusi par par nozares līderi Eiropā ar klientiem 27 valstīs.

Lekcijas laikā būs iespējams uzzināt vairāk par kompānijas  attīstību, iegūto pieredzi pastāvēšanas laikā un nāktones mērķiem ārpus Latvijas.
Lekcija notiek sadarbībā ar biedrību RISEBA Alumni.
Lekciju aicināts apmeklēt jebkurš interesents.
Lekcija notiks: 25.telpā
Ierašanās no plkst. 17:30. Lekcija no 18:00 – 19:00.
Lekcija valoda - latviešu.
Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ lūdzam reģistrēties šeit

mikus opelts riseba informal insight

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png