Vieslekcija „Rīgas centrāltirgus iespējas un nākotne"

19. maijā tiks aizvadīta pēdējā Informal Insight vieslekcija 2016./2017. studiju gadā, kuras ietvaros uzstāsies RISEBA absolvents Andris Morozovs ar vieslekciju „Rīgas Centrāltirgus iespējas un nākotne".

Par lekciju
Rīgas Centrāltirgus ir lielākā pēckara celtne Rīgā. No 1930. gada rīdzinieki varēja lepoties ar lielāko un modernāko tirgu Eiropā. 20. gs 30-tajos gados sākās tirgus pārkārtošana. Tirgus arhitektūrā vērojama zināma jūgendstila paņēmienu, kā arī pirmskara neoklasicisma ietekme. Atsevišķās vēsturiskās detaļas fasāžu noformējumā pasniegtas art-deco interpretējumā. Visās ēkās tirdzniecības telpas iekārtotas vienā stāvā, bet ēkas celtas ar aprēķinu, ka tajās var iekārtot arī otro stāvu. Zem paviljoniem izveidotas plašas preču glabāšanas noliktavas ar saldētavām, pazemes tuneļiem. Visa tirgus teritorija aptver 5,7 ha, tajā skaitā, zem ēkām - 1,6 ha.
Rīgas Centrāltirgus daļā pie pilsētas kanāla nākamo gadu laikā tiks veikta vērienīga rekonstrukcija, kas pēc Rail Baltica projekta laikā plānotās dzelzceļa uzbēruma nojaukšanas ļaus šai teritorijai kļūt par daļu vecpilsētas. Projektu plānots īstenot līdz 2020.gada pavasarim.

rc.jpg  rc2.jpg

Lekcijas laikā interesenti varēs uzzināt par to, kādas ir Rīgas Centrāltirgus šī brīža iespējas un nākotnes plāni. Vai tuvākos gados plānotie rekonstrukcijas darbi spēs nodrošināt labāku tirgus infrastruktūru, plašāku piedāvāto pakalpojumu klāstu un vizuāli patīkamāku skatu uz kopējo Rīgas Centrāltirgus tēlu.

Par lektoru

Andris Morozovs kopš 2016.gada septembra veic AS “Rīgas Centrāltirgus” Valdes priekšsēdētāja pienākumus.
Iepriekšējā darba pieredze Andrim M. ir bijusi kompānijā A/S “Aldaris” un citās kompānijās. 
Augstāko izglītība ir iegūta augstskolā RISEBA, studiju kursā “Uzņēmējdarbības vadība”.
Andris M. ir kustību “Par sportisku sabiedrību”, “Sporto Rīga” un “Rīgas ģimeņu sporta svētku” dibinātājs un organizators, kas apvieno cilvēkus, lai veidotu sociālus projektus, popularizētu veselīga dzīvesveida ievērošanu sabiedrībā, un patriotisku audzināšanu.
Ārpus darba Andris labprāt nodarbojas ar cīņas mākslu, kalnu slēpošanu un slidošanu.

 

Lekcija notiek sadarbībā ar biedrību RISEBA Alumni.

Lekciju aicinātas apmeklēt RISEBA studenti un absolventi.

Lekcija notiks: Meža iela 3, 102.auditorijā, no plkst.18:00 – 19:00.

Lekcijas valoda: latviešu.

Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ lūdzam reģistrēties šeit.
 

informal insight

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png