Apmācības strādājošajiem

VIAA_kursi.jpg

Pieteikšanās ir sākusies!

NĀC MĀCĪTIES augstskolā RISEBA un profesionālajā vidusskolā "Victoria"! 

Pieteikšanās no 27. maija līdz 28. jūnijam! 

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” un profesionālā vidusskola "Victoria" piedalās ES fondu līdzfinansētajā projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide

Profesionālās apmācību programmas strādājošajiem ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas, kuras būs noderīgas savu profesionālo prasmju pilnveidošanai un nākošā  soļa karjerā speršanai neatkarīgi no līdzšinējās darba pieredzes un izglītības. Profesionālās apmācību programmas ir izstrādātas ar mērķi palīdzēt strādājošajiem celt savu kvalifikāciju vai pārkvalificēties tādā veidā ceļot savas dzīves kvalitāti. Saturiski programmas ir veidotas, lai tās būtu apgūstamas bez priekšzināšanām un iegūtās zināšanas būtu praktiski pielietojamas uzreiz pēc kursu pabeigšanas.

Iepriekšējās apmācību kārtās RISEBA jau ir apmācīti 1200 cilvēki.

RISEBA piedāvā apmācības Rīgā, savā filiālē Daugavpilī un profesionālajā vidusskolā "Victoria".

Aplūko visas piedāvātās studiju programmas!

NB! Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas.

Informējam, ka pieteikšanās mācībām ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.kārtas ietvaros notiek no 27.maija līdz 28.jūnijam TIEŠSAISTĒ www.macibaspieaugusajiem.lv , izmantojot e-pakalpojumu.

Personu iesniegumu pieņemšana klātienē izglītības iestādē vai iesniegumu pieņemšana izglītības iestādē, kas iesūtīti, izmantojot e-pastu, NAV IESPĒJAMA!

Ja personai nav pieejams e-pakalpojums, iepriekš piesakoties vizītei, mācībām var pieteikties KLĀTIENĒ (jāuzrāda personu apliecinošs dokuments):

Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Rīgā, Z.A.Meierovica bulvārī 1-16, 5. stāvā, tālrunis: 67854769 vai  kādā no 82 VIAA sadarbības pašvaldībām pie pieaugušo izglītības koordinatora, kuru kontaktinformācija atrodama šeit.

RISEBA kontaktinformācija

E-pasts: [email protected]
Telefons: 64 110 888

Apmācības strādājošajiem

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png