Arhitektūras noslēguma darbu projektu izstāde "Stepping stone"

RISEBA arhitektūras skola ir jauna un ambicioza un, kā vienīgā privātā arhitektūra skola Baltijas reģionā, tā tiecas ievērtēt labāko no arhitektūras izglītības tradīcijām Ziemeļeiropā un sekot jaunākajām starptautiskajām tendencēm vienlaikus. Rīga kā Baltijas reģiona metropole ar dinamisku ostu un lidostu, ar UNESCO aizsargātu vēsturisko centru, kas ietver izcilu jūgendstila un koka arhitektūras mantojumu un pilsēta, kuru arvien ir raksturojis kosmopolītisms un multikulturāla sabiedrība, ir teicams fons un laboratorija arhitektūras un urbānisma studijām ģeogrāfiski plašam interesentu lokam.

2019. gada janvārī savus bakalaura darbus aizstāvēja 18 studenti: Andrejs Sokolovs, Alisher Sadykov, Arta Lāce, Vita Vorkale, Mārtiņš Rudzītis, Diāna Ņikitina, Reinis Brikovskis, Silvestrs Korčinskis, Kitija Ozoliņa, Valters Grauziņš, Anastasija Stepanova, Pāvels Osipovs, Ilmārs Millers, Aija Čepule, Katrīna Skladova, Helēna Laura Bindemane, Laima Gundega Gēme, Agnese Rukšāne.

Bakalaura darbus vērtēja pārbaudījuma komisija: žūrijas vadītājs Dr. Arch. Andrés Ros Campos (ES), arhitekte Gunta Grikmane (LV), arhitekts un vieslektors Rūdolfs Dainis Šmits (LV/US), arhitekts, dizainers un lektors Didzis Jaunzems (LV), Dr. Arch., LU profesore Aija Ziemeļniece (LV).

Šogad lepojāmies arī ar pirmajiem desmit Profesionālā maģistra grāda Arhitektūrā ieguvējiem: Bruno Bitaitis, Viktorija Arestova, Ruta Rinkule, Līga Treija, Zane Vēja, Katrīna Tretjakova, Jūlija Kononova, Jūlija Grivkova, Zanda Priedeslaipa, Solvita Kvite-Belte.

Maģistra darbus vērtēja komisija ar priekšsēdētāju Dr. Arch. Sven Verbruggen (BE), arhitektu un RISEBA Goda profesoru Andri Kronbergu, arhitektiem un vieslektoriem Rūdolfu Daini Šmitu (LV/US), Niklāvu Paegli (LV/AT), mākslas teorētiķi un lektoru Ati Kamparu tās sastāvā.

FAD arhitektūras studiju noslēguma projektu izstāde RISEBA Arhitektūras un Mediju centrā H2O 6 no 2019. gada 1. marta līdz 30. martam.

 

Izstāde "Stepping Stone"

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png