Augstskola RISEBA ieteiktāko Skolu un studiju TOPā 2022.

Augstskola RISEBA saņem Prakse.lv un Latvijas Darba devēju konfederācijas augsto novērtējumu Darba devēju ieteiktāko Skolu un studiju TOPā 2022. 

Darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un studiju TOPs

Ikgadējās darba devēju aptaujas rezultātus par ieteiktākajām izglītības iestādēm un studiju programmām Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un portāls “Prakse.lv” paziņoja otrdien, 28. jūnijā, vienlaikus organizējot diskusiju “Ieklausies pirms izvēlies”, kurā mēbeļu ražotāju industrijas, informācijas tehnoloģiju nozares un vides jomas eksperti diskutēja par darba tirgus tendencēm, aktualitātēm un izglītības kvalitātes nozīmi. 

“Izvēle, kur mācīties, kādu profesiju izvēlēties, ir viena no nozīmīgākajām mūsu dzīvē. Tūkstošiem ģimeņu šajās nedēļās, kad tuvojas uzņemšana Latvijas augstskolās un turpinās izglītojamo piesaiste profesionālajās izglītības iestādēs, notiek ne viena vien diskusija par šo. Mēs, Latvijas Darba devēju konfederācija, uzturam šo TOPu kā vēl vienu ceļazīmi jauniešiem un viņu vecākiem. Šis nav studiju programmu un izglītības iestāžu kvalitātes analītisks izvērtējums pēc noteiktas metodoloģijas. Tas ir novērtējums no darba devēja skatupunkta, par ko 2681 darba devējs ir nobalsojis, tādējādi palīdzot absolventiem šovasar izdarīt pareizo tālākās izglītības izvēli, kas rezultētos veiksmīgā karjerā darba vidē vai arī, vērojot tendences ilgtermiņā, plānot karjeras izaugsmi,” pasākumā atzina LDDK ģenerāldirektore Līga Meņgelsone.

 

RISEBA Prakse.lv un LDDK apbalvojums

  • LDDK un “Prakse.lv” darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPu veido jau vienpadsmito gadu.  
  • Šogad savu vērtējumu izteica 2681 darba devēji.
  • Ja arī Tu vēlies pieteikties studijām augstskolā RISEBA, iepazīsties armūsu piedāvājumu ŠEIT
     

Apskati plašākus rezultātus

Noskaties pasākumu:

 

RISEBA Praksel.lv un LDDK apbalvojums

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png