Augstskola RISEBA izstādē “Skola 2019”

No 1. līdz 3. martam augstskolas RISEBA pārstāvji aktīvi darbojās Latvijas lielākajā starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2019”, lai sniegtu apmeklētājiem izsmeļošu informāciju par studiju iespējām.

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA stendā ikviens varēja iepazīties ar studiju piedāvājumu, izzināt apgūstamās specialitātes, tikties ar esošajiem studentiem, programmu direktoriem un mācībspēkiem un uzzinātu visu nepieciešamo informāciju par studijām un iestāšanās nosacījumiem RISEBA.

Skolēni RISEBA stendā varēja piedalījās spēlē “Bizness tiekas ar mākslu”, kur, pareizi atbildot uz spēlēs jautājumiem, viņi piedalījās izlozē ar iespēju laimēt RISEBA studenta, mūziķa Reika jauno albumu “Reiks ir visur”. Katru dienu konkrētos izstādes laikos mūziķis priecēja izstādes apmeklētājus, izpildot savas populārākās dziesmas un pēc koncerta izlozējot 5 laimīgos spēles uzvarētājus, kuri laimēja viņa disku. Jaunieši varēja uzrunāt Arvi Reiku un uzzināt, kāpēc viņš izvēlējās studēt augstskolā RISEBA,  kāda ir viņa pieredze studējot un kā tas palīdz karjeras attīstībā.  

Šogad RISEBA stends bija piedzīvojis izmaiņas un ļāva izstādes apmeklētājiem “pakāpties augstāk” – viena stāva vietā aktivitātes norisinājās 2 stāvos. Sadarbībā ar RISEBA Studējošo pašpārvaldi otrajā stāvā tika organizētas RISEBINATIX podkāsta sērijas – kopumā notika 7 izglītojošas sarunas ar studentiem un dažādu nozaru profesionāļiem par jauniešiem aktuālām tēmām:

  • arhitekts, RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes dekāns Jānis Dripe “Būt arhitektam”;
  • mūziķis, RISEBA students Arvis Reiks “Kā Reiks nonāca visur?”;
  • Kursors.lv dibinātājs, jauno tehnoloģiju eksperts un RISEBA students Kristaps Skutelis “Kā gudri lietot viedierīces?”;
  • psiholoģe, RISEBA programmas “Biznesa psiholoģija” direktore Anete Hofmane “Kā neizdegt?”;
  • režisors, producents, RISEBA programmas “Audiovizuālā mediju māksla” direktors Jānis Holšteins “Vienmēr mainīgie multimediji”;
  • RISEBA studentu karjeras atbalsta speciāliste Undīne Perse-Vilerte “Jo vairāk dari, jo vairāk var izdarīt”;
  • RISEBA studentes Nora Paula Bargā un Luīze Reuta “Turp un atpakaļ. Erasmus+”.

Sarunu ierakstus var atrast RISEBA youtube kanālā: https://www.youtube.com/user/risebaweb/videos.

Izstādē piedalījās arī RISEBA profesionālās vidusskolas “Victoria” pārstāvji, kuri pastāstīja par mācību iespējām pēc 9. klases absolvēšanas.

Tiem, kuriem neizdevās apmeklēt izstādi “Skola 2019”, augstskola RISEBA piedāvā apmeklēt Atvērto durvju dienas. Nākošais Atvērto durvju dienas pasākums notiks 19. martā, bet visus datumus var atrast šeit.

Uz tikšanos nākošajā izstādē “Skola”!

Bilžu apkopojumu no izstādes “Skola 2019” varat aplūkot šeit.
Foto: Deja Shkuljtinas

04.03.2019.

Skola 2019
Tags

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png