Augstskola RISEBA uzņem 34 jaunus ERASMUS+ studentus no 10 valstīm

2018. gada pavasara semestrī ERASMUS+ apmaiņas programmas ietvaros augstskolā RISEBA ieradušies 34 studenti no 10 dažādām valstīm – Francijas, Čehijas, Vācijas, Krievijas, Portugāles, Serbijas, Spānijas, Turcijas, Kazahstānas un Marokas. Visvairāk jauniešu šajā semestrī ieradušies no Kedge Business School Francijā – kopā 20 studenti.

Francija

Kedge Business School

Normandy Business School

ESDES Business School of Ucly

Čehija

University of Economics, Prague

Vācija

University of Applied Sciences Emden/Leer

Hochschule Esslingen

Ausburg University

Kazahstāna

Almaty Management University

Maroka

ESCA Ecole de Management

Krievija  

Southern Federal University

Portugāle

ISCTE-IUL

Serbija

Comenius University in Bratislava

Spānija

Rey Juan Carlos University

Turcija

Bahcesehir University

 

Nedēļas garumā jauniešiem paredzētas dažādas aktivitātes, lai iepazītu augstskolas vidi, studiju procesu, izzinātu Latvijas tradīcijas un kultūru, kā arī ļautu labāk iepazīt citam citu. Šīs aktivitātes organizē RISEBA Studējošo pašpārvalde kopā ar Ārējo sakaru nodaļu.

Pirmajā dienā studenti piedalījās iepazīšanās pasākumā. Tā laikā bija iespēja uzzināt vairāk par augstskolu RISEBA – gan visu nepieciešamo informāciju par studiju procesa plānošanu un norisi, gan par jauniešu iespējām iesaistīties dažādās aktivitātēs. Tāpat tika izspēlēta sadraudzības spēle, lai labāk iepazītu savus jaunos studiju biedrus, bet turpmākais pasākuma laiks tika pavadīts brīvā atmosfērā. Vakarā ārzemju jaunieši kopā ar RISEBA studentiem devās uz Vecrīgu, kur Studējošo pašpārvaldes pārstāvji bija sagatavojuši vēl citas interesantas iepazīšanās aktivitātes. 

Iepazīšanās nedēļas turpinājumā 2.kursa studenti prezentēja noderīgu informāciju par Rīgu un Latviju, kam sekoja interesantas meistardarbnīcas. Tas jaunajiem studentiem bija pārsteigums, jo viņiem bija iespēja dekorēt savas iepriekšējā dienā tapušās fotogrāfijas. Tāpat iepazīšanās nedēļas ietvaros tiek organizētas tikšanās ar programmu direktoriem, kuri precīzāk izstāstīs par konkrēto programmu specifiku un varēs atbildēt uz visiem vēl neskaidrajiem jauniešu jautājumiem.

Augstskola RISEBA ne tikai uzņem ārzemju studentus, bet arī saviem studentiem katru gadu sniedz iespēju doties ERASMUS+ apmaiņas programmā uz kādu no partneraugstskolām. Šajā semestrī 19 RISEBA studenti devās studēt uz 10 valstīm – 18 jaunieši ERASMUS+ programmā un 1 Dubultgrādu programmā.

Austrija 

FHWien der WKW

Horvātija

University of Rijeka

Kipra

University of Nicosia

Čehija

Tomas Bata University in Zlin, University of Economics, Prague (VSE)

Vācija

Ludwigshafen University of Applied Sciences

Somija

Tampere University of Applied Science

Francija

Montpellier Business School, Kedge BS

Itālija

Universita Degli Studi Di Brescia

Nīderlande

The Hague University of Applied Sciences, Rotterdam University of Applied Sciences

Spānija

Universidad de Valencia

 

Foto no 2018. gada pavasara semestra Erasmus+ iebraucošo studentu ievadnedēļas pasākumiem ŠEIT

 

ERASMUS

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png