Biomedicīnas pētījumu loma zināšanu ekonomikā un biotehnoloģiju jaunuzņēmumu veiksmes stāsti

Ielūdzam Jūs piedalīties Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra seminārā  “Biomedicīnas pētījumu loma zināšanu ekonomikā un biotehnoloģiju jaunuzņēmumu veiksmes stāsti”, kas notiks 24. februārī, laikā no 09:30 – 15:40 (BEZ MAKSAS).

Semināra ietvaros eksperti izstāstīs par to, kas ir zināšanu ekonomika, kāda ir tehnoloģiju pārneses loma tajā un par intelektuālā īpašuma aspektiem to kontekstā. Skatītāji un klausītāji tiks iepazīstināti ar to, kā izveidot savu jaunuzņēmumu gan plašākā perspektīvā, gan praktiski.

Piesakies šeit

Semināra mērķis ir, lai tā apmeklētājs gūtu koncentrētu 360 grādu perspektīvu par šo plašo tematu ar norādēm, kur un kādu padziļinātu informāciju meklēt un ņemt vērā, jau praktiski veidojot jaunuzņēmumu.

Semināra lektori: profesore Dr.habil.oec. Baiba Rivža (LZA), Linda Gabrusenoka (RSU), Līga Lārmane (LR Patentu valde), Raimonds Lapiņš (LR EM), Ilze Nēliusa (LIAA), Viesturs Sosārs (TechHub Riga), Sigvards Krongorns (Verge HealthTech Fund), Agnese Veckalne (SIA “Longenesis”), Mārtiņš Borodušķis (SIA “Alternative Plants”), Māris Belte (SIA “FertereX”), Ģirts Smelters (SIA “Exponential Technologies”), Arsenijs Sergejevs (SIA “VeritaCell”) un Gatis Mozoļevskis (SIA “Cellboxlab”).

Semināra norise būs klātienē, bez ieejas maksas, tas tiks translēts arī tiešraidē. Klātienē seminārs notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Rīga, Mūkusalas iela 3, Konferenču centrs, D daļa). Pasākuma tiešraide būs skatāma Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra Facebook lapā.

Plašāka informācija šeit

RISEBA

RISEBA x biomedicīna

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png