Turpinās pieteikšanās starptautiskajai vasaras skolai “FestivaL’and 2.0”

Ja esi arhitektūras, ainavu arhitektūras un pilsētplānošanas, audiovizuālo mākslu, scenogrāfijas, dizaina, inženierzinātņu un citu līdzīgu jomu vecāko klašu skolēns vai students un neesi izlēmis, kā pavadīt šo vasaru, būsi gaidīts Festivāla pilsētā!

No 2019. gada 25. jūlija līdz 2. augustam  RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu (VVTF) jau otro gadu organizē starptautisko vasaras skolu "FestivaL'and 2.0" Valmierā.

RISEBA IEGŪSTAMĀ ARHITEKTŪRAS IZGLĪTĪBA ATZĪTA PAR ATBILSTOŠU EP DIREKTĪVAS PRASĪBĀM

RISEBA iegūstamā arhitektūras izglītība, ko veido pilns cikls – bakalaura un profesionālā maģistra programmas, un pēc maģistrantūras piešķirtā profesionālā kvalifikācija – ir atzīta par atbilstošu Eiropas Parlamenta un Eiropas Padomes 2005. gada 7. septembra direktīvas 2005/36/EK par profesionālo kvalifikāciju atzīšanu prasībām, un tā tiks iekļauta direktīvas V pielikumā.

Sākusies pieteikšanās starptautiskajai vasaras skolai “FestivaL’and” dalībniekiem no Latvijas

Ja esi arhitektūras, ainavu arhitektūras un pilsētplānošanas, telpiskās plānošanas, audiovizuālo mākslu, scenogrāfijas, dizaina, mākslu, inženierzinātņu un citu līdzīgu jomu students, un neesi izlēmis, kā pavadīt šo vasaru, būsi gaidīts Festivāla pilsētā!

No 2018. gada 24. jūlija līdz 4. augustam  RISEBA Arhitektūras departaments sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu (VVTF) organizē starptautisko vasaras skolu "FestivaL'and" Valmierā.

Jaunieši iepazīst arhitektūru RISEBA meistarklasē

Š.g. 7.aprīlī augstskolā RISEBA notika arhitektūras meistarklase – Atvērto durvju diena jauniešiem.

Meistarklases laikā dalībnieki guva pieredzi un attīstīja prasmes, darbojoties arhitektu darbnīcā, veidojot telpiskus modeļus un koncepcijas savām izstrādātajām idejām kopā ar nozares ekspertiem. Tāpat jaunieši varēja uzzināt vairāk par arhitektūras studiju iespējām, iestāšanās prasībām un profesijas specifiku, kā arī tikties ar augstskolas pārstāvjiem un studentiem.  

UNDER CONSTRUCTION / BŪVNIECĪBAS PROCESĀ

Ceturtdien, 8. martā, plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva ātrijā notiks spāņu arhitekta Francisko Martinesa publiskā lekcija "UNDER CONSTRUCTION" / "BŪVNIECĪBAS PROCESĀ".

Uzstāšanās tiek organizēta kā viens no Augstskolas RISEBA Arhitektūras programmas studentu projektu izstādes "PROJEKTI ZINĀŠANU TERITORIJĀM" pavadošajiem pasākumiem. Izstāde apskatāma līdz 31. martam bibliotēkas darba laikā.

RISEBA studentes darbs atzīts par labāko BAUA konkursā

BAUA konkursā bakalaura darbu kategorijā par labāko atzīts Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA absolventes Jutas Davidovskas darbs “Daugavas senlejas izziņas centrs”.

Jau piekto gadu Baltijas Arhitektu savienību asociācija (BAUA) organizē BAUA konkursu, kurā tika noskaidroti labākie Baltijas arhitektūras skolu absolventu projekti bakalaura un maģistra darbu kategorijā. Kopumā tika izvērtēti 17 studentu darbi no 7 augstskolām. Šogad konkurss no 2. līdz 3.novembrim norisinājās Viļņā.

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png