Kino darbnīcā ''Iemūžināt iznīcību: dokumentālisms karā''

15. oktobrī plkst. 14.00 aicinām jaunos kino entuziastus un citus interesentus piedalīties kino darbnīcā ''Iemūžināt iznīcību: dokumentālisms karā''.

Šo pasākumu vadīs latviešu jaunā režisore Līva Polkmane sadarbībā ar ukraiņu režisori un kino studenti Darju Molokedovu.

Šobrīd rit festivāla pēdējās dienas un norisinās noslēdzošie, bet ne mazāk būtiskie publiskās programmas notikumi. 

Noslēdzies Latvijas Televīzijas izsludinātais konkurss

Noslēdzies Latvijas Televīzijas izsludinātais konkurss par jauniešu seriāla idejām, un konkursā uzvarējis audiovizuālā satura producentu apvienības “Creators 22” komandas projekts “Nezināms numurs”, kas ir RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas programmas studenti. Stāsta centrā būs jauns puisis Arturs, kura mērķiem ceļā stājas ne vien ģimene, bet – attīstoties notikumu gaitai – arī viņš pats un dzīšanās pēc atzinības un statusa.

Pie platformas "16+" sekotājiem seriāls nonāks šī gada otrajā pusē.

RISEBA studenti piedalās KINOFEST'S 2019

Otrdien, 1. oktobrī, kinoteātrī "Splendid Palace" norisināsies otrais starptautiskais Baltijas valstu mākslas augstskolu absolventu "Studentu kinoFEST'S", kurā nonstop kino vakarā tiks izrādīti labāko autoru darbi, portālu "Delfi" informē kinoteātra pārstāvji.

Konkursam tika saņemti 33 pieteikumi no dažādu Baltijas valstu mākslas augstskolu absolventiem.

Konkursa komisija ir izvērtējusi visus iesūtītos darbus un par 13 labākajām filmām un to autoriem ir atzinusi:
 

Rudenī RISEBA uzsāks apmācības dronu operatoriem

Š.g. 30. jūnijā RISEBA noslēdza apjomīgu dronu iepirkumu ar kompāniju „Hannu Pro” un savā īpašumā iegūs divus bezpilota lidaparātus – DJI Phantom 4 PRO  un DJI Inspire 2 ar pilnu aprīkojumu.

Abas ierīces tiks liktas lietā pavisam drīz – nākošajā studiju gadā, reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc filmēšanas ar droniem, bakalaura studiju programmas “Audiovizuālā mediju māksla” ietvaros studenti tiks apmācīti filmēšanā ar dronu tehniku.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png