Pirmā kursa bakalaura dienas nodaļu studentu ievadnedēļas hakatons 1. diena

Šogad akadēmiskā gada ievadpasākums jaunajiem studentiem tiek organizēts, lai ikkatram būtu iespēja iepazīt ne vien savas izvēlētās studiju programmas kursabiedrus, bet arī citu studiju programmu pirmkursniekus un jau pirmajās studiju dienās iegūtu jaunas zināšanas. 

Šo studiju gadu sāksim ar aktīvu dalību RISEBAHACK hakatonā, kura laikā studenti gūs pirmās iemaņas Dizaina domāšanas pamatos risinot aktuāla uzņēmuma izvirzītu problēmu.

Vecāku diena

Šī gada 6. jūlijā, plkst. 17:00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes iela 4, Rīga), mēs aicinam Jūs kopīgi pavdīt vakaru un iepazīties ar augstskolas ''RISEBA'' studiju programmām un piedāvātajām nākotnes studiju iespējām.

 Pasākuma laikā būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas.

Pasākumam pievienoties aicināts ir ikviens!

Vecāku diena

Šī gada 6. jūlijā, plkst. 17:00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes iela 4, Rīga), mēs aicinam Jūs kopīgi pavdīt vakaru un iepazīties ar augstskolas ''Riseba'' studiju programmam un piedāvātajām nākotnes studiju iespējām.

 Pasākuma laikā būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas.

Pasākumam pievienoties aicināts ir ikviens!

2018./2019. studiju gada sākums bakalauriem

Vasara vēl pilnbriedā, bet jau tuvojas studiju gada sākums, kas šogad paredzēts pirmdien, 3. septembrī, plkst. 10:00. Dažiem studentiem tas būs tikai pirmais studiju gads augstskolā, taču visiem studentiem tas ir aizraujošs dzīves posms, kas nesīs jaunas zināšanas un pieredzi. Kā ierasts, studiju gada sākumā pirmkursniekiem ir paredzēta iepazīšanās lekcija un plkst. 12:00 paredzēts tradicionālais kopējais gājiens no RISEBA centrālās ēkas līdz RISEBA Arhitektūras un mediju centram H2O 6.

Atvērto durvju diena

Ceturtdien, 27. jūlijā plkst. 16:00 Mežā ielā 3 augstskola RISEBA piedāvā iespēju visiem, kuri vēlas studēt augstskolā RISEBA, klātienē satikt programmu direktorus un izzināt visas nianses par studiju programmām, starptautiskajām iespējām, apskatīt RISEBA studiju vidi – auditorijas, bibliotēku.

Ja netiekat šajā datumā, gaidīsim jūs citā dienā. Pilnu atvērto durvju dienu datumu sarakstu var skatīt: šeit

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png